Špinavá práce

Špinavá práce - Christopher Moore | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christopher Moore
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Špinavá práce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Špinavá práce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christopher Moore. Číst Špinavá práce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Charlie Asher je naprosto normální chlap. Lehce neschopný, mírně neurotický, tak trochu hypochondr. Je tím, čemu se říká beta samec – chlapík, který je vždy opatrný a věrný – prostě ten typ, co je vždycky po ruce, když holku odkopne větší, vyšší, silnější alfa samec. Ale Charlie měl kliku. Patří mu dům v srdci San Franciska a s pomocí věrných, byť poněkud vyšinutých zaměstnanců, řídí vlastní secondhand. Je ženatý a jeho chytrá a krásná manželka Rachel ho pro jeho naprostou obyčejnost upřímně miluje. A Rachel má přivést na svět jejich první dítě. Ano, na beta samce si Charlie vede dobře. Tedy až do chvíle, kdy se mu narodí dcera Sophie. Zrovna když se porodem vyčerpaný Charlie chystá k odchodu z porodnice, zahlédne u Racheliny postele stát podivného muže v mátově zelenému obleku… muže, který tvrdí, že by ho nikdo neměl vidět. Jenže Charlie ho vidí a od té chvíle se začnou dít opravdu divné věci… Lidé kolem něj začnou umírat, na hřebenu střechy jeho domu hřadují obří havrani a všude, kam se vrtne, jej pronásleduje temný šepot vycházející odněkud zpod chodníku. V jeho diáři na nočním stolku se začínají objevovat podivná jména, a než se naděje, jejich nositelé umírají také. Ano, zdá se, že si Charlieho Ashera najali na novou práci, nepříjemnou ale naprosto nezbytnou práci – práci Smrti. Je to špinavá práce. Ale někdo to přece dělat musí.


...vá práce II (1) Špinavá práce. Vysíláme zítra ve 03:25 na Prima COOL ... Špinavá práce IV (18) ... . Přidat na můj seznam. Epizody; Články; O pořadu; Menu; Sezóna IV. 5 epizod. Sezóna IV. 15. epizoda Sobí farmář reklama . 14. epizoda Údržbář zdymadel 13. epizoda Výrobce skleněnek ... Koupit Koupit eknihu. Černohumorná fantasy o ušlápnutém obchodníčkovi, který se stal poslem Smrti. Hrdinou je zakřiknutý starožitník Charlie Asher, submisivní trouba, s nímž jeho okolí, tedy především ženy, hladce postrkují a přesto (nebo spíš proto) ho mají docela rády. Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst jako ř ... Špinavá práce (2007-2009) online | Lepší.TV ... . Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst jako řezník. Upřesněte vyhledávání podle pracovního úvazku, minimálního platu, cizího jazyka či požadovaného vzd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY