Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu

Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu - John Eldredge | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Eldredge
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Eldredge. Číst Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tvá modlitba může přinést změnu. Jak bychom se cítili, kdybychom k modlitbě přistupovali s důvěrou a jistotou – přesvědčeni, že nás Bůh slyší a že na našich modlitbách záleží? Pravděpodobně by to byl úžasný a zároveň nezvyklý pocit. Je tomu tak proto, že se naše modlitby často setkávají s mlčením nebo se nám zdá, že nic nezmění. Mnohdy býváme zklamáni, nebo dokonce zoufalí tváří v tvář našim pokračujícím bitvám a nenaplněným touhám – zvláště když nevíme, jestli děláme něco špatně, nebo jestli některé modlitby prostě nefungují. John Eldredge, autor řady bestsellerů, se s těmito otázkami pokouší vypořádat v knize Pohni horami. Nabízí nadějný přístup k modlitbě, která je účinná, vztahová a mnohými křesťany jen vzácně zakoušená. Ve světě plném nebezpečí, dobrodružství a zázraků máme k dispozici modlitby, které mohou proměnit události a záležitosti, jež jsou pro nás a pro Boha nejdůležitější. Kniha Pohni horami vám ukáže, jak zakusit sílu každodenní modlitby, naučit se hlavní typy modliteb – včetně modlitby intervenční, posvěcení, bojové a za uzdravení – a jak objevit intimitu modlitby srdce, naslouchat modlitbě a modlit se s biblickými texty.


...litba může přinést změnu. Jak bychom se cítili, kdybychom k modlitbě přistupovali s důvěrou a jistotou - přesvědčeni, že nás Bůh slyší a že na našich modlitbách záleží? Pravděpodobně by to byl úžasný a zároveň nezvyklý pocit ... Pohni horami | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Pohni horami - John Eldredge ... Tvá modlitba může přinést změnu. Jak bychom se cítili, kdybychom k modlitbě přistupovali s důvěrou a jistotou - přesvědčeni, že nás Bůh slyší a že na našich modlitbách záleží? Pravděpodobně by to byl úžasný a zároveň nezvyklý pocit. Je tomu tak proto, že se naše modlitby ... Pohni horami Eldredge John Tvá modlitba může přinést změnu. Jak bychom se cítili, kdybychom k modlitbě přistupovali s důvěrou a jistotou - přesvědčeni, že.. více. Kniha. vydavatel: Náv ... John Eldredgre | Martinus ... . Je tomu tak proto, že se naše modlitby ... Pohni horami Eldredge John Tvá modlitba může přinést změnu. Jak bychom se cítili, kdybychom k modlitbě přistupovali s důvěrou a jistotou - přesvědčeni, že.. více. Kniha. vydavatel: Náv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY