Kdyby tak na mě někdo někde čekal

Kdyby tak na mě někdo někde čekal - Anna Gavalda | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Gavalda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdyby tak na mě někdo někde čekal.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdyby tak na mě někdo někde čekal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Gavalda. Číst Kdyby tak na mě někdo někde čekal Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krátké povídky napsané úsporným, přesným (a silně pařížským) jazykem s krutým humorem rozebírají mezilidské vztahy, které může definitivně zničit zdánlivě bezvýznamný detail jako zazvonění mobilního telefonu. Vztahy mezi Gavaldinými hrdiny, ať jsou to sourozenci, manželé, milenci, rodiče s dětmi či kolegové, charakterizuje přesně odpozorovaná a přiléhavě zachycená směšnost, zbabělost, záludnost a žárlivost, ale i loajalita a spojenectví.


...dyby tak na mě někdo někde čekal Přidat komentář ... Kdyby tak na mě někdo někde čekal - Anna Gavalda — Kniha.cz ... . Joannebro. 15.08.2019. Příjemné počtení, Některé povídky mi přišli vtipné, jiné zase přitažené za vlasy. ... Kniha povídek Kdyby tak na mě někdo někde čekal (Je voudrais que quelqu´un m´attende quelque part) vyšla ve francouzském nakladatelství Le Dilletante v roce 1999, jako prvotina neznámé mladé autorky. Mávnutím skutečně kouzelného proutku se ale sbírka stala nejprodávanější beletristickou publikací. Anna Gavalda: Kdyby tak na mě někdo někde čekal. ... Kdyby tak na mě někdo někde čekal, 3. vydání ... . Anna Gavalda: Kdyby tak na mě někdo někde čekal. Překlad Silvia Dokulilová, Mladá fronta, 2003 Překlad Silvia Dokulilová, Mladá fronta, 2003 Prvotina mladé Pařížanky, která původně vyšla roku 1999 v nákladu 800 výtisků v malém nakladatelství, po obrovské vln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY