Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad

Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Heiko Hähnsen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Heiko Hähnsen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heiko Hähnsen. Číst Zahrada síly: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsou místa, kde se okamžitě cítíme dobře, protože vyzařují sílu a harmonii. Vědění o takovýchto místech síly je prastaré a každý z nás může vnímat jejich energii. Avšak proč nás některá místa oslovují a jiná nikoliv? Je možné objevit a utvářet místa síly ve vlastní zahradě? Tato kniha ukazuje, jak svou zahradu můžete oživit a proměnit ve zdroj regenerace a síly. Každý z nás může prohloubit svoje cítění a otevřít se tak svému okolí. Každá zahrada je malinkatou částí Země. Je s ní spojená, vytvořená z téže látky. Každý z nás dokáže skrze svou zahradu vydat impuls, který se přenese na celou Zemi. Heiko Hähnsen nás chce povzbudit k tomu, abychom byli v naší zahradě aktivní, protože naše soucítění a spolupráce s přírodou je pro planetu Zemi přínosem. Hähnsen ukazuje, jak podoba zahrady a naše konání přímo souvisejí se sociální realitou – doslova ji spoluutvářejí. Zahrada se tak stává prostorem, jenž nás může obdařit cennými zkušenostmi, a navíc v sobě skrývá velký potenciál pro náš život a osobní rozvoj.


...ähnsen: Zahrada síly. Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad ... Zahrada síly | KNIHCENTRUM.cz ... . 398 Kč ... Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad Kód: K042. 38 hodnocení Značka: Nakladatelství KAZDA. 498 Kč -20 % 498 Kč -20 % ... Podtitul: Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad Heiko Hähnsen nás chce povzbudit k tomu, abychom byli v naší zahradě aktivní, protože naše soucítění a spolupráce s přírodou je pro planetu Zemi přínosem. Kniha Zahrada síly - souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad ... Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad ... . Kniha Zahrada síly - souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad vyšla v roce 2016 v nakladatelství Václav Kazda. Lze ji objednat se slevou 20% u nakladatele na: ... Heiko Hähnsen: Zahrada síly - souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad. ZDIEĽAJTE. Název: Zahr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY