Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů

Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů - Stephanie Laurensová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když kapitán Declan Frobisher poprvé spatřil lady Edwinu Delbraithovou, věděl, že je to žena, kterou musí mít. Potomek námořnické dynastie byl zvyklý dostat, co si usmyslel, a tak se zanedlouho konala svatba. Představy o manželství měl každý zcela odlišné. Declan si představoval klidnou a tichou partnerku, která mu povede domácnost a bude vychovávat jejich děti, zatímco on bude pokračovat ve svém dobrodružném životě korzára… Jenže pod éterickým zevnějškem Edwiny se skrývá nezlomná a odhodlaná žena, která rozhodně nebude na svého manžela poslušně čekat doma. Poté, co jí Declan oznámí, že se musí vydat na cestu do západní Afriky, se Edwina rozhodne vzít osud do svých rukou. Na tajné misi, na níž zažijí nejedno nebezpečí, Declan s Edwinou zjistí, že jejich neobvyklé manželství vyžaduje něco, co mají oba společné – odvážné a dobrodružné srdce. 1. část čtyřdílné historické série Čtveřice dobrodruhů.


...ádí na scénu nový rodinný klan a jeho dobrodružství, tentokrát převážně v exotických končinách, ale mohla to udělat na polovičním počtu stránek ... Na příkaz dámy - Laurensová Stephanie - Knihkupectví Ládví ... ... Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů - KOSMAS.cz ... ádí na scénu nový rodinný klan a jeho dobrodružství, tentokrát převážně v exotických končinách, ale mohla to udělat na polovičním počtu stránek. Ovšem Edwina mě pěkně lezla na nervy, taky jí autorka mohla nechat trochu víc zatopit za její přehnané sebevědomí. Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů. Stephanie Laurensová ... Na příkaz dámy Autor: Laurensová, Stephanie Nakladatel: HarperCollins EAN: 9788327627827 ISBN: 978-83-276-2782-7 Originál: The Lady's Command Překlad: Kudrnáčová, Petra Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Na příkaz dámy (9788327627827) Kniha - autor Stephanie Laurensová, 256 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Když kapitán Declan Frobisher poprvé spatřil lady Edwinu Delbraithovou, věděl, že je to žen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY