Osho na každý den: 365 meditací

Osho na každý den: 365 meditací - Osho | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Osho na každý den: 365 meditací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osho na každý den: 365 meditací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Osho na každý den: 365 meditací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každodenní inspirace Výběr postřehů a výroků z brilantních promluv mistra Osha, jimiž okouzloval, ale i provokoval své posluchače, a které mají dodnes schopnost oslovit tisíce lidí na celém světě. 365 témat, zařazených do této knihy, obsahuje jak ta, která lidstvo řeší snad od nepaměti, tak i nová, aktuální, která s sebou přináší dnešní doba plná chaosu a stresu. Všechna se ale týkají těch nejdůležitějších otázek v životě. Osho na ně dává vlastně velmi jednoduchou odpověď – cestou k jejich rozluštění podle něj není propírat problémy v mysli, bádat a trápit se; řešením je milovat, tančit, naplno a radostně žít.


... každý den - 365 meditací Mohendžodáro je tajemný, omlazující a zkrášlující rituál ze starodávné indické tradice přizpůsobený současné ženě a jejím potřebám ... Osho na každý den 365 meditací | KNIHCENTRUM.cz ... . Dopřejte si tento unikátní celek ve formě Celoroční školy Tantrajógy Mohendžodáro nebo pro začátek jako krátké ochutnávkové kurzy. Osho na každý den (365 meditací) (Ezoterika) - Výběr každodenních krátkých meditací, uspořádaný z úryvků promluv tohoto východního mystika a duchovního guru. Pozitivní zamyšlení se nad každodenními problémy, trochu jinak, netradičně, s možností zbavit se starých zlozvyků a myšlenek, které nám otravují život a brání se ... Osho na každý den - 365 meditací | Osho ... . Pozitivní zamyšlení se nad každodenními problémy, trochu jinak, netradičně, s možností zbavit se starých zlozvyků a myšlenek, které nám otravují život a brání se radovat z ka... U nakladatelství Beta vyšlo druhé vydání publikace Osho na každý ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY