Dort pro Fiškuse

Dort pro Fiškuse - Sven Nordqvist | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sven Nordqvist
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dort pro Fiškuse.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dort pro Fiškuse ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sven Nordqvist. Číst Dort pro Fiškuse Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úvodní kniha celosvětově úspěšné švédské série konečně vychází v češtině. Spolu s Pettsonem v ní budeme péct palačinkový dort Fiškusovi k narozeninám. Přesněji řečeno k jedněm z jeho letošních narozenin. Kocourek totiž slaví třikrát do roka. Proč? Protože je to legrace.Na dort potřebujete vejce, mléko, máslo, cukr, sůl… a mouku. Jenže kde je mouka? Doma rozhodně ne — dokonce ani pod gaučem nebo v šatně. Je třeba dojet do obchodu, jenže kolo má píchlou zadní duši. Nářadí je v zamčené kůlně a klíč je… klíč je… Zeptejte se Fiškuse! Už teď je vám jasné, že upéct dort nebude jen tak. Ale v každém případě to bude legrace.Knížky ze série o Pettsonovi a Fiškusovi vyšly v neuvěřitelných pětapadesáti jazycích a celkem se jich zatím prodalo přes patnáct milionů výtisků.


...nížka DORT PRO FIŠKUSE poprvé vyšla před více než 30 lety ... DORT PRO FIŠKUSE - 3dmamablog ... . Z originální švédštiny byla od té doby přeložena do mnoha světových jazyků a letos poprvé vyšla i v češtině ve vydavatelství Host Brno.Je to první z celé série knih o trošku popleteném dědovi Pettsonovi a jeho kocourkovi Fiškusovi. Dort pro Fiškuse. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Host po dlouhé době ... Dort pro Fiškuse - Sven Nordqvist | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Host po dlouhé době vrátil na knižní trh rošťáckého kocourka Fiškuse a dědu Pettsona, kteří spolu hospodaří na švédském venkově. ... Dort pro Fiškuse. Sven Nordqvist. Četl(a) jsem....SOUVISEJÍCÍ KNIHY