Evička

Evička - Zuzana Říhová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Říhová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Evička.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Říhová. Číst Evička Online je nyní tak snadné!

POPIS


Deník mladé matky, deník růstu dítěte i vztahů světa muže, ženy, kojné, služky a strýce Oldřicha, tak jak se (možná) odehrály v laskavém čase první republiky. Co dělat, když potkáte v parku vakovlka? Nebo když si nedával pozor? A co je to ten zpropadený Eledon? Novela Evička vypráví o obyvatelích velkého domu na kraji parku v předvečer druhé světové války. Kostru příběhu tvoří skutečný, náhodně nalezený deník mladé matky, které se roku 1936 narodila dcera Eva. Nelineární vyprávění obaluje masem postavy míhající se věcnými deníkovými záznamy, zachycujícími růst a pokroky dítěte, a s jemnou ironií konstruuje zvláštní svět muže, ženy, kojné, služky a strýce Oldřicha. Je to svět trapně banální, ale zároveň nevyzpytatelný a hrozivý, svět minulý, ale i smutně dnešní.


...A - evidenční program poradenských sociálních služeb ... EVIČKA ZELENKOVÁ (@_.zelenkova._) • Instagram photos and ... ... . Určen pro ambulantní služby - poradenství, krizovou pomoc. ON-line program nabízí možnost evidence klientů a výkonů (včetně náplně výkonu), zadávání individuálního plánu a osobního cíle a statistiky počtu výkonů a klientů za určité období v rámci jednotlivých služeb či zařízení. Evička - bytový textil a galanterie Klatovy. 24 likes · 1 was here. Galanterie Evička Klatovy uživ ... Vila Evička, Sobotka, Czech Republic - Booking.com ... . 24 likes · 1 was here. Galanterie Evička Klatovy uživatelské jméno . heslo www.evicka.info Evicka Krajcirova (evička kubincová) Evicka Krajcirova (evička kubincová) is on...SOUVISEJÍCÍ KNIHY