Kam čert nemůže…nastrčí manžela

Kam čert nemůže…nastrčí manžela - Alena Jakoubková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Jakoubková
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam čert nemůže…nastrčí manžela.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kam čert nemůže…nastrčí manžela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Jakoubková. Číst Kam čert nemůže…nastrčí manžela Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zuzana se vdává mladá... Ne proto, že je těhotná, ale Dušan je její velkou láskou, a když ji v měsíční noci romanticky požádá o ruku, přikývne. Je jí devatenáct a myslí si, že manželství je vstupenkou do ráje. Po pár letech to ovšem vypadá jinak. Zuzana, aby se mohla starat o domácnost, nedokončila vysokou školu a pracuje jako sekretářka protivného šéfa. Dušan je dobrodruh, pořádl někde slézá vysokohorské štíty nebo sjíždí divoké řeky, pak o tom píše úspěšné knihy a natáčí televizní dokumenty. A potom Zuzana podá žádost o rozvod.


... nemůže…nastrčí manžela Autor: Jakoubková, Alena Nakladatel: MOBA EAN: 9788024383101 ISBN: 978-80-243-8310-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Tiskopisy zadost o rozvod levně | Blesk zboží ... . vydání) Kniha Kam čert nemůže…nastrčí manžela Přidat komentář. Aknel26. 1 11.12.2019. Když jsem začala číst tuto knihu, zaradovala jsem se, že má hlavní hrdinka obyčejné české jméno. ... Hledáte Kam čert nemůže…nastrčí manžela od Alena Jakoubková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR při objednávce nad 599,- od nás máte do ... Kam čert nemůže… nastrčí manžela - Alena Jakoubková ... ... . ... Hledáte Kam čert nemůže…nastrčí manžela od Alena Jakoubková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraný...SOUVISEJÍCÍ KNIHY