Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část

Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část - Iva Otradovcová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Otradovcová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Otradovcová,. Číst Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní učebnice ošetřovatelských postupů pro studenty oboru ošetřovatelství a všeobecného lékařství je koncipována podle stěžejních požadavků předmětu ošetřovatelství. Po jejím prostudování získají studenti všechny potřebné znalosti a informace, které jim tak pomohou úspěšně absolvovat tento předmět. Druhý díl zpracovává problematiku péče o nemocné se zaměřením na následující okruhy: sledování fyziologických funkcí, péče o dýchací cesty a dýchání, vyprazdňování a inkontinence, ošetřování nemocného se stomií, enterální výživa, odběry biologického materiálu a péče o umírajícího člověka a péče o tělo zemřelého. Problematika je předkládána srozumitelnou, názornou a poutavou formou - kapitoly jsou doplněny bohatým obrazovým materiálem, kazuistikami, zajímavostmi i odkazy na další literaturu.


...ovatelské postupy v péči o nemocné II Moderní učebnice ošetřovatelských postupů pro studenty oboru ošetřovatelství a všeobecného lékařství je koncipována podle stěžejních požadavků předmětu ... Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část ... ... ... Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II Speciální část Grada Publishing, a.s., U Průhonu 22, 170 00 Praha 7, tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 e-mail: [email protected], www.grada.cz Ošetřovatelské postup y v péči o nemocné II Renata Vytejčková, Petra Sedlářová, Vlasta Wirthová, Iva Otradovcová, Pavla ... Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné I. Obecná č ... Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II : speciální část ... .cz, www.grada.cz Ošetřovatelské postup y v péči o nemocné II Renata Vytejčková, Petra Sedlářová, Vlasta Wirthová, Iva Otradovcová, Pavla ... Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné I. Obecná část. Renata Vytejčková, Petra Sedlářová, Vlasta Wirthová, Jana Holubová. ISBN 978-80-247-3419-4 . Speciální část . GRADA Publishing. Ošetřovatelsk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY