Tajemství hradních zdí

Tajemství hradních zdí - Anna Beatrix Bártová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Beatrix Bártová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství hradních zdí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství hradních zdí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Beatrix Bártová. Číst Tajemství hradních zdí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osud ke Guttě z Bubnu nebyl příznivý. Dočká se naplnění své lásky po šesti stech letech? Natálie je mladá historička pracující v plzeňském muzeu. Když nečekaně najde dokument, ve kterém se píše o hradu Bubnu, netuší, jak moc ji to ovlivní. Začnou se jí zdát podivné sny, ve kterých ji navštěvuje duch Gutty z Bubnu a odhaluje jí svůj životní příběh. Buben Natálii přitahuje magickou silou, což ještě posílí objev její kamarádky, archeoložky Karol, která se rozhodne na Bubnu kopat. Co odhalí archeologický výzkum? Proč se Gutta zjevuje právě Natálii? A co s tím vším má společného charizmatický archeolog Štefan? Dokáže Natálie změnit krutý osud, který zasáhl dvě nešťastné duše před mnoha a mnoha lety?


...niha spisovatelky Sabiny Huřťákové píšící pod pseudonymem Anna Beatrix Bártová nese název Tajemství hradních zdí ... Život bláznivé mámy: Tajemství hradních zdí aneb vydala ... ... . Jak je už patrné z obálky i názvu knihy, bude se jednat o historický román. Ale pozor, autorka vsadila na tolik oblíbené střídání časových linií, takže kromě historické složky odehrávající ... Tajemství hradních zdí je rozšířený autorčin první román - Gutta z Bubnu, tady je navíc linka ze současnosti. Příběh vedlejší postavy Liany je tady trošku jiný. Je vidět, že autorka má perfektně nastudovanou dobu, reálie a ... Tajemství hradních zdí - Anna Beatrix Bártová | Databáze knih ... . Příběh vedlejší postavy Liany je tady trošku jiný. Je vidět, že autorka má perfektně nastudovanou dobu, reálie a ví, o čem píše. Milá oddychovka, která se čte jedním dechem. ... Název: Tajemství hradních zdí. Autor: Anna Beatrix Bártov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY