Zahradníkův rok 2: Plevele v naší zahradě

Zahradníkův rok 2: Plevele v naší zahradě - Dieter Storl Wolf | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dieter Storl Wolf
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahradníkův rok 2: Plevele v naší zahradě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahradníkův rok 2: Plevele v naší zahradě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dieter Storl Wolf. Číst Zahradníkův rok 2: Plevele v naší zahradě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bez "býlí" by příroda asi nebyla vůbec myslitelná. Wolf-Dieter Storl nám přibližuje nepoznanou krásu 21 rostlinných osobnostím které najdeme na svých zahradách. Abychom ukázali rostliny v celé jejich kráse, představíme si kopřivu a spol. v detailech a v různých stádiích růstu. Četné recepty na léčivé i výživné pokrmy ukazují mnohostranné využití "plevelných bylin." Pro zahradu v rovnováze: Wolf-Dieter Storl uvádí tipy, jak zabránit pleveli, aby rostl na nevhodných místech.


... Wolf-Dieter: Zahradníkův rok 2 Bez plevele by příroda nemohla existovat ... Zahradníkův rok 2 / Nejlevnější knihy ... . Životaschopné rostliny, které jako první osídlují nehostinné, vymýcené či vypálené plochy, vytvářejí v půdě semínkovou banku a třeba i desetiletí čekají na příležitost k růstu a rozmnožení, aby ochránily půdu před vysušením a erozí. Název: Zahradníkův rok 2 - Plevele v naší zahradě. Autor: Wolf-Dieter Storl. Překladatel: Miroslav Hubáček. Titul je zařa ... Zahradníkův rok 2: Plevele v naší zahradě - KOSMAS.cz ... . Autor: Wolf-Dieter Storl. Překladatel: Miroslav Hubáček. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Flora, zahrada; ISBN: 978-80-7336-941-5. EAN: 9788073369415. Objednací kód: NA328081 Kniha: Zahradníkův rok 2 -- Plevele v naší zahradě - Wolf-Dieter Storl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY