4 dny v Kábulu

4 dny v Kábulu - Anna Tellová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Tellová
DIMENZE
3,1 MB
NÁZEV SOUBORU
4 dny v Kábulu.pdf


Chcete si knihu přečíst?4 dny v Kábulu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Tellová. Číst 4 dny v Kábulu Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Švédský špionážní román od autorky, která si sama prošla peklem zahraničních misí."V Kábulu dojde k únosu dvou švédských diplomatů. K případu je povolána elitní policejní vyjednavačka Amanda Lundová. Švédský velvyslanec Sven Leijonhufvud obdrží za záhadných okolností balík heroinu, který má poslat diplomatickou poštou do Stockholmu. Tam je mezitím nalezena mrtvola bývalého zaměstnance ambasády. Amanda postupně zjišťuje, že případy spolu souvisí a že velvyslanci někdo usiluje o život. Sama se přitom musí vyrovnat s docela jinými, nenadálými záležitostmi.


...ha 4 dny v Kábulu Přidat komentář. Mikindada ... 4 dny v Kábulu - Anna Tellová | Kniha na Alza.cz ... . 03. února. Příběh mě celkově nezaujal, občas měl své světlé stránky, místy jsem byla i napnutá, ale celkový dojem to bohužel nezlepšilo. ... Ke knize "4 dny v Kábulu" doporučujeme také: Hodný holky líbaj líp Grimesová, Elie Cena: 254 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... V Kábulu dojde k únosu dvou švédských d ... E-kniha: 4 dny v Kábulu - Anna Tellová | Knihy.ABZ.cz ... ... V Kábulu dojde k únosu dvou švédských diplomatů. K případu je povolána elitní policejní vyjednavačka Amanda Lundová. Švédský velvyslanec Sven Leijonhufvud obdrží za záhadných okolností balík heroinu, který má poslat diplomatickou poštou do Stockholmu E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY