Tajemství stavby: Posviť na to

Tajemství stavby: Posviť na to - Carron Brown | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Carron Brown
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství stavby: Posviť na to.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství stavby: Posviť na to ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carron Brown. Číst Tajemství stavby: Posviť na to Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všude jsou dělníci a přijíždějí nové stroje. Co se tu bude dít? Právě začíná stavba nové budovy. Tak nikam neodcházej a podívej se, jak bagr hloubí základy, jeřáb nasazuje ocelové traverzy a elektrikáři rozvádějí po domě elektřinu. A nejenom to! Představ si, že vidíš pod zem nebo přes zeď a sleduješ, jak tam dělníci pracují. Přesně tohle teď díky této knize můžeš dělat – stačí si pod stránkami posvítit baterkou a vše skryté se najednou objeví! Využij tuto superschopnost a sleduj stránku po stránce, jak roste nová budova. Tato kniha je ideálním čtením pod peřinou.


...na to - Tajemství naší země SVOJTKA. Loading ... Posviť na to - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Unsubscribe from SVOJTKA? ... This feature is not available right now. Please try again later. Published on Dec 20, 2017. Posviť na to - Tajemství stavby. Přidržte si stránky knihy proti světlu nebo je prosviťte zespodu baterkou… Uvidíte nákresy domu, vnitřky strojů a nové budovy. Sledujte, co vše se skrývá na stavbě. vazba: vázaná váha: 0,475 kg rozměry: 260 × 260 mm počet stran: 36 ISBN: 978-80-256-2380- Posviť na to - Tajemství naší zahrady SVOJTKA. Loading... Unsubscribe from SVOJTKA? ... This ... Posviť na to! Knihy pro děti plné objevování | Slevomat.cz ... . Loading... Unsubscribe from SVOJTKA? ... This feature is not available right now. Please try again later. Published on Dec 20, 2017. Posviť na to - Tajem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY