Otevřená zpověď rodiny Prudilů

Otevřená zpověď rodiny Prudilů - Daniela Kántorová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Kántorová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Otevřená zpověď rodiny Prudilů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otevřená zpověď rodiny Prudilů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Kántorová. Číst Otevřená zpověď rodiny Prudilů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autentická zpověď matky v krizi. Prudilovi přicházejí na scénu a bude to vostrý!Protože jsem děsně akční, v těhotenství jsem se nudila. A tak jsem psala na Facebook, jak to celý prožívám. Čas plynul a poptávka po dalších událostech z mého života s Prudilem sílila. Rozhodla jsem se proto založit si stránku Otevřená zpověď rodiny Prudilů. Fakt se toho nebojím a věci tam píšu tak, jak jsou. Bez cenzury. Bez korektnosti.


...ená zpověď rodiny Prudilů. 17K likes ... Je to tady! Otevřená zpověď rodiny Prudilů je v prodeji ... ... . Autentická zpověď rodiny Prudilů. Dost vostře! Otevřená zpověď rodiny Prudilů. 17 tis. To se mi líbí. Autentická zpověď rodiny Prudilů. Dost vostře! Otevřená zpověď rodiny Prudilů. 17K likes. Autentická zpověď rodiny Prudilů. Dost vostře! Je to tady! Otevřená zpověď rodiny Prudilů je v prodeji „Autentická zpověď matky v krizi." Tak by se dala ve zkratce popsat nov ... Otevřená zpověď rodiny Prudilů - Daniela Kántorová ... ... ." Tak by se dala ve zkratce popsat nová kniha Daniely Kántorové G., která je aktuálně jednou z nejprodávanějších knih v České republice. A máte se na co těšit. Podle slov autorky, je to „sakra vostrý". Pokud stále nevíte, co k Vánocům nadělit pod stromeček, knížka Otevřená zpověď rodiny Prudilů je ideálním dárkem pro každou ženu, která si proc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY