Planeta ETK-017: Napříč vesmírem za záchranou Země

Planeta ETK-017: Napříč vesmírem za záchranou Země - Daniel Šmíd | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Šmíd
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Planeta ETK-017: Napříč vesmírem za záchranou Země.pdf


Chcete si knihu přečíst?Planeta ETK-017: Napříč vesmírem za záchranou Země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Šmíd. Číst Planeta ETK-017: Napříč vesmírem za záchranou Země Online je nyní tak snadné!

POPIS


V budoucnosti vzdálené stovky let je život na naší planetě ponurý a šedivý. Vytratilo se slušné chování a lidé si už neváží ani sebe navzájem ani přírody. Země chřadne a jedinou nadějí na záchranu je Kodex, který všem zase ukáže, jak se k sobě chovat. Kodex ale není na naší planetě. Osmiletá Helenka a její bratr Viktor se vydávají na tajnou misi do hlubokého vesmíru, aby Kodex přivezli. Jejich cesta ale není jednoduchá.


...laneta ETK-017 -- Napříč vesmírem za záchranou Země - Daniel Šmíd ... Minipedie 4 planeta zeme | Sleviste.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (napříč vesmírem za záchranou Země) Planeta ETK-017; Listování. Planeta ETK-017 Napříč vesmírem za záchranou Země Daniel Šmíd. 4,0 ( 2) Helenka a Viktor vyrážejí na galaktickou výpravu. Jen dvě děti, MoNK a nekonečný vesmír. V budoucnosti vzdálené st ... Planeta ETK-017 | Albatrosmedia.sk ... . Jen dvě děti, MoNK a nekonečný vesmír. V budoucnosti vzdálené stovky let je život na naší planetě ponurý a šedivý. Vytratilo se slušné chování a lidé si už ... Planeta ETK-017: Napříč vesmírem za záchranou Země Daniel Šmíd Nakladatel: CPress 2018 Planeta ETK-017; Listovanie. Planeta ETK-017 Napříč vesmírem za záchranou Země Daniel Šmíd. Helenka a V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY