Sedmero apokryfů

Sedmero apokryfů - Miroslav Žák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Žák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmero apokryfů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmero apokryfů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Žák. Číst Sedmero apokryfů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdysi bylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího stavět chrámy, kaple nebo alespoň boží muka a kříže u cesty. Autor naší knížky ze stejného důvodu vytvořil sedm literárních apokryfů pro poučení a pochopení souvislostí i pro potěšení. Ponořte se s námi do onoho Sedmera, názvy kapitol napoví: Josef (aneb O důvěře), Tři mudrci (aneb Putování za hvězdou), Syn člověka (aneb Trýznivé tajemství), Petr (aneb Proměna věků), Vidění biskupa Augustina (aneb O Pravdě), Benedikt (aneb O práci), František (aneb O stvoření).


...ylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího stavět chrámy, kaple nebo alespoň boží muka a kříže u cesty ... Žák Miroslav - Knihkupectví Ládví ... . Autor naší knížky ze stejného důvodu vytvořil sedm literárních apokryfů pro poučení a pochopení souvislostí i pro potěšení. Ponořte se s námi do Sedmero apokryfů. Miroslav Žák. Kdysi bylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího stavět chrámy, kaple nebo alespoň boží muka a kříže u cesty. Sedmero apokryfů Miroslav Žák. ... Autor naší knížky ze stejného důvodu vytvořil sedm literárních ... Sedmero apokryfů - Miroslav Žák — Kniha.cz ... . Sedmero apokryfů Miroslav Žák. ... Autor naší knížky ze stejného důvodu vytvořil sedm literárních apokryfů pro poučení a pochopení souvislostí i pro potěšení. Ponořte se s námi do onoho Sedmera, názvy kapitol napoví: Josef (aneb O důvěře), Tři mudrci (aneb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY