Co potřebují lidé při práci?: Sada karet pro hru a povídání o profesích a řemeslech

Co potřebují lidé při práci?: Sada karet pro hru a povídání o profesích a řemeslech - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co potřebují lidé při práci?: Sada karet pro hru a povídání o profesích a řemeslech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co potřebují lidé při práci?: Sada karet pro hru a povídání o profesích a řemeslech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co potřebují lidé při práci?: Sada karet pro hru a povídání o profesích a řemeslech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knoflíky, dres nebo vařečka: Pro jaká povolání jsou potřeba tyto předměty a k čemu se používají? Pomocí těchto kartiček se děti naučí poznávat souvislosti mezi předměty nebo nástroji a profesemi a řemesly, ve kterých se využívají. Děti se při práci s touto pomůckou naučí pozorně sledovat a porovnávat, správně přiřazovat, smysluplně doplňovat nebo i jen hádat, co je na obrázku a k jakému povolání předmět patří. K tomu si rozšiřují povědomí a slovní zásobu o jednotlivých zaměstnáních a jsou vedeny k samostatnému vyprávění. Balíček obsahuje 32 karet s návodem na hry s tipy pro různé věkové skupiny, pro individuální nebo skupinovou práci i podněty a otázky k povídání na téma povolání.


...ret pro hru a povídání o profesích a řemeslech ... Frekvence slov ... . kol. ... Sada karet pro hru a povídání o profesích a řemeslech. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Co potřebují lidé při práci? Autor: kol. Nakladatel: Pasparta EAN: 9788088290452 ISBN: 978-80-88290-45-2 Karty: Co potřebují lidé při práci? -- Sada karet pro hru a povídání o profesích a řemeslech - kol. ; Knoflíky, dres nebo vařečka: Pro jaká povolání jsou potřeba tyto předměty a k čemu se používají? Pomocí těchto kartiček se děti naučí poznávat souvislosti mezi předměty nebo ... Co potřebují lidé při práci?. Sada karet p ... Co potřebují lidé při práci? - knihkupectví Beletrie.eu ... ... Co potřebují lidé při práci?. Sada karet pro hru a povídání o profesích a řemeslech Vážení zákazníci, vzhledem k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY