Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku

Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku - Emil Hradecký | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emil Hradecký
DIMENZE
4,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Hradecký. Číst Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku Online je nyní tak snadné!

POPIS


16 snadných skladbiček pro začátečníky:album drobných přednesových kousků pro začínající klavíristy od zkušeného pedagoga a skladatele šestnáct stránek a šestnáct skladbiček, každá dvouhlasá vítané obohacení instruktivního repertoáru pro klavír Podstatná část tvorby českého skladatele a pedagoga Emila Hradeckého (*1953) je věnována dětem a tvorbě pro klavír a často je inspirována jazzem. Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku jsou nápadité klavírní miniatury pro začátečníky, snadno hratelné, melodicky zajímavé a vtipně komponované skutečně jen do dvou hlasů, pro každou ruku jeden. Děti se seznámí s charakterem klasické hudby, stejně jako s různými tanci nebo s úpravou lidové písně, ale též s celotónovou stupnicí či pentatonikou.


...videos Play all Mix - Emil Hradecký: Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku YouTube Album etud I - nahrávky - Duration: 30:11 ... Emil Hradecký | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Eva Lorenc 10,411 views Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku jsou nápadité klavírní miniatury pro začátečníky, snadno hratelné, melodicky zajímavé a vtipně komponované skutečně jen do dvou hlasů, pro každou ruku jeden. Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránku Autor: Hradecký, Emil Nakladatel: Editio Bärenreiter EAN: 9790260108424 ISBN: 979--2601-0842 Ilustrace: Tachezy, Andrea Popis: 1× kniha, sešitová, 20 stran, česky Rozměry: 23,5 × 31,1 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránk ... Dvouhlasé klavírní skladby na jednu stránku | Dumknihy.cz ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Dvouhlasé klavírní skladbičky na jednu stránk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY