Fobie

Fobie - Wulf Dorn | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Wulf Dorn
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fobie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fobie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wulf Dorn. Číst Fobie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prosinec v londýnské čtvrti Forest Hill Sarah Bridgewaterová procitne uprostřed noci. Manžel se nečekaně vrátil ze služební cesty. Jenže když vejde do kuchyně, nečeká tam na ni Stephen. Neznámý muž však má na sobě Stephenův oblek, přinesl jeho kufr a přijel jeho autem. Navíc neochvějně tvrdí, že je její manžel, a zdá se, že o Sarah ví úplně všechno. Začíná zákeřná psychologická hra, jež využívá hluboce zakořeněnou smrtelnou fobii.


... řeckého slova „fobos") je úzkostná porucha charakterizovaná chorobným strachem ze situací, lidí či objektů ... Fóbie možno liečiť. Je to však zložité - Primár SME ... .Tento strach může být ochromující. Výrazně narušuje běžné fungování a může zasahovat do každodenního života.Pouhé pomyšlení na fobickou situaci může vyvolat úzkost. Fobie je úzkostná porucha charakterizovaná chorobným strachem z určitých věcí, situací či jevů, ať skutečných, nebo neexistujících (většinou se uvádí, že fobie je strach, tato „definice" však není zcela přesná). Opakem fobie je takzvaná filie, tedy psychická porucha charakterizovaná posedlostí určitými věcmi, situacemi ... FOBI Medical - Define. Discover. Deliver. ... . Opakem fobie je takzvaná filie, tedy psychická porucha charakterizovaná posedlostí určitými věcmi, situacemi či jevy. A phobia is a type of anxiety disorder defined by a persistent and excessive fear of an object or situation. The phobia typically results in a rapid onset of fear and is p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY