Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol

Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol - Bohumil Novák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohumil Novák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumil Novák,. Číst Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace se zaměřuje na komponentu profesní kompetence učitelů mateřských škol – připravovat, realizovat, reflektovat a analyzovat aktivity dětí rozvíjející matematickou pregramotnost v kontextu celkového osobnostního rozvoje. První část je věnována teoretickému ukotvení: problematice matematické pregramotnosti a postavení matematiky ve vzdělávání učitelů MŠ. Druhá část obsahuje výstupy výzkumného šetření rozšířeného o tematické psaní textu zjišťující vztah budoucích učitelů MŠ k matematice včetně ovlivňujících faktorů a dotazník zaměřený na zjištění, jak reflektují učitelé MŠ a studenti vysokoškolského oboru Učitelství pro mateřské školy matematickou pregramotnost a svou připravenost k jejímu rozvoji. Výzkumná zjištění byla konfrontována s názory skupiny učitelek MŠ.


...e se zaměřuje na komponentu profesní kompetence učitelů mateřských škol - připravovat, realizovat, reflektovat a analyzovat aktivity dětí rozvíjející matematickou pregramotnost v kontextu celkového osobnostního rozvoje ... Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol (Eva ... ... . První část je věnována teoretickému ukotvení: problematice matematické pregramotnosti a postavení matematiky ve vzdělávání učitelů MŠ. Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol Autor: Novák, Bohumil a Nováková, Eva Nakladatel: Masarykova univerzita Brno EAN: 9788021094185 ISBN: 978-80-210-9418-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 174 stran, česky Rozměry: 15,8 × 22,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol . Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol . Provozovatel na tomto webu zpracovává cookies potřebné pro fungování webových stránek, analyti ... I/2.3 Vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ - DVPP (16 h ... ... . vydání) Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol . Matematická pregramotnost a učitelé mateřských škol . Provozovatel na tomto webu zpracovává cookies potřebné pro fungování webových stránek, analytické účely a marketing. Pub...SOUVISEJÍCÍ KNIHY