Náš Coney Island

Náš Coney Island - Billy O'Callaghan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Billy O'Callaghan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Náš Coney Island.pdf


Chcete si knihu přečíst?Náš Coney Island ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Billy O'Callaghan. Číst Náš Coney Island Online je nyní tak snadné!

POPIS


Už dvacet pět let se každý měsíc setkávají na brooklynském Coney Islandu, kde spolu stráví den. Michael a Caitlin znají navzájem každou svou vrásku, vědí, co znamená to které drobné gesto, přesto je mezi nimi mnoho nevyřčeného. Kdysi na sebe narazili v jednom baru a od té doby věděli, že k sobě svým způsobem patří. Jenže doma na ně čekali jiní partneři, které nešlo opustit. Poslední setkání v omšelém hotelu přináší otázku, zda to tak musí zůstat napořád. O’Callaghanovi se neokázalým stylem podařilo zachytit příběh hluboké lásky, jako by věděl, že všechny velké příběhy vypadají na první pohled nenápadně. Velké kouzlo románu tkví také v jazyku a struktuře, zde O’Callaghan mistrovsky zúročil své povídkářské zkušenosti. Román mu přinesl úspěch u kritiky i čtenářů a pověst nového irského literárního objevu.


...ney Island Autor: O'Callaghan, Billy Nakladatel: Paseka EAN: 9788076370340 ISBN: 978-80-7637-034- Originál: My Coney Island Baby Překlad: Eliáš, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 13,1 × 20 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Coney Island - Wikipedia ... . vydání) Náš Coney Island je příběh o lásce dvou lidí, dvou ztracených lidí, kteří poznají svou osudovou lásku až poté, co už jsou jejich životy svázány jinde. Michael a Caitlin nedokáží opustit své polovičky, ale zároveň nejsou schopni opustit sebe. Celých dvacet let žijí ve lži. Jejich životy určitým způsobem plují dál. Náš Coney Island O'Callaghan Billy. Už dvacet pět let se kaž ... Náš Coney Island - Billy O'Callaghan | Databáze knih ... . Michael a Caitlin nedokáží opustit své polovičky, ale zároveň nejsou schopni opustit sebe. Celých dvacet let žijí ve lži. Jejich životy určitým způsobem plují dál. Náš Coney Island O'Callaghan Billy. Už dvacet pět let se každý měsíc setkávají na brooklynském Coney Islandu, kde spolu st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY