Pečujte o svůj vztah: dokud se máte ještě rádi

Pečujte o svůj vztah: dokud se máte ještě rádi - Mattias Stoelen Due | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mattias Stoelen Due
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pečujte o svůj vztah: dokud se máte ještě rádi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pečujte o svůj vztah: dokud se máte ještě rádi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mattias Stoelen Due. Číst Pečujte o svůj vztah: dokud se máte ještě rádi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cesta k pozitivní změně partnerského vztahu nepřináší žádný zázračný návod na štěstí, ale pracuje s tím, co má dvojice stále ještě k dispozici a může to změnit. Velmi jemná, citlivá a čtivá příručka doplněná motivačními otázkami vychází z předpokladu, že lidé nejsou jen hříčkami vnějších okolností a instinktů. Chtějí-li si udržet dlouhodobý vztah, je třeba k němu přistupovat zodpovědně, vyvolávat změny a dosažené cíle normalizovat a zvnitřnit. Autor poskytuje cenné rady, jak rozpadu vztahů předcházet, nikoli řešit teprve jeho následky: Zjistěte, co můžete udělat sami. Buďte dobrým přítelem. Zaměřte se na to dobré. Mluvte o problémech. Chápejte svého partnera. Vyprávějte o sobě. Dotýkejte se navzájem. Berte v úvahu vnější vlivy. Mattias Stoelen Due je psycholog a ředitel dánského Centra pro rozvoj rodiny. Zaměřuje se na práci s posilováním pohody a štěstí v rodině. Pořádá kurzy pro páry, věnuje se párové terapii a školí odborníky.


... říci, že jsem si mnoho věcí uvědomila a na některé situace už nahlížím i reaguji jinak ... Blog - Ondřej Vašíček ... . Nejedná se opravdu o lehkou četbu, pauzy ve čtení jsou naprosto nezbytné. Rada na závěr - „pečujte o svůj vztah, dokud se máte ještě rádi." Já sama se tím určitě budu řídit. Rada na závěr - „pečuj­te o svůj vztah, dokud se máte ješ­tě rádi." Já sama se tím urči­tě budu řídit. Autor: Mattias Stolen Due. Žánr: pří­ruč­ka. Vydáno: 2018 , Portál, Praha. Počet stran: ... Pečujte o svůj vztah: dokud se ještě máte rádi - Mattias ... ... . Autor: Mattias Stolen Due. Žánr: pří­ruč­ka. Vydáno: 2018 , Portál, Praha. Počet stran: 174. Vazba kni­hy: bro­žo­va­ná. ISBN: 978-80-262-1369-7 Pečujte o svůj vztah: dokud se máte ještě rádi. Mattias Stoelen Due ... Pečujte o svůj vztah Autor: Stoelen Due, Mattias Nakladatel: Portál EAN: 9788026213697 ISBN: 978-80-262-1369-7 Origi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY