Vzpomínky naší babičky

Vzpomínky naší babičky - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky naší babičky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzpomínky naší babičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Vzpomínky naší babičky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rodiny se dnes vídají méně často, než bychom všichni chtěli. Čas utíká jako splašený kůň a my se nestačíme dívat kolem sebe, vnímat, jak se svět mění a jak některé věci nezadržitelně mizí. Proto vznikla kniha, do které by naše babičky mohly zachytit všechno to, co nám uniká mezi prsty. Mohou zavzpomínat na události a lidi, které my už známe jen z jejich vyprávění, a uchovat tak v knize naše společné kořeny, to, z čeho jsme vzešli a co nás utvářelo. Samozřejmě bude třeba jim s tím pomoci, což může přinést příjemné zážitky při společných chvílích a babiččině vyprávění. 


... vybrané otázky pomohou zachytit život Vaší babičky od dětství po současnost ... Recepty nasi babicky | Sleviste.cz ... . Namátkou: čím chtěla být, když byla malá, jací byli její rodiče a prarodiče, kde si hrála, kdy a kde potkala dědečka - svého muže, co spolu zažili, jak vnímala historické události, co se podle ní dnes změnilo oproti době jejího mládí… Vzpomínky naší babičky Víte, kde se vaše babička narodila, co dělali její rodiče a podle koho ji pojmenovali? Čím chtěla být, když byla malá a jestli jí to šlo ve škole? A jaké to... Vzpomínky naší babičky Autor: kolektiv autorů Nakladatel: Cosmopolis EAN: 978 ... Vzpomínky naší babičky - | Kniha na Alza.cz ... ... Vzpomínky naší babičky Autor: kolektiv autorů Nakladatel: Cosmopolis EAN: 9788027113286 ISBN: 978-80-271-1328-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 19 × 26,5 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Vzpomínky naší babičky - neuveden Rodiny se dnes vída...SOUVISEJÍCÍ KNIHY