Znevýhodněný žák: Deficity dílčích funkcí a oslabení kognitivního výkonu

Znevýhodněný žák: Deficity dílčích funkcí a oslabení kognitivního výkonu - Bibiána Hlebová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bibiána Hlebová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Znevýhodněný žák: Deficity dílčích funkcí a oslabení kognitivního výkonu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Znevýhodněný žák: Deficity dílčích funkcí a oslabení kognitivního výkonu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bibiána Hlebová,. Číst Znevýhodněný žák: Deficity dílčích funkcí a oslabení kognitivního výkonu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odborná publikace renomovaných autorů reaguje na významné legislavně-správní i metodické změny v našem školství a také na potřebu podpůrných opatření u dětí, které se potýkají při vzdělávání s různými potížemi a deficity, což může vést – mimo jiné – ke specifickým poruchám učení a chování.?     Kniha je přínosem nejen pro speciální pedagogy a psychology, ale především pro učitele mateřských škol a prvního stupně běžných škol, stejně jako pro studenty pedagogických oborů. Dozvědí se vše podstatné o dopadu tohoto typu postižení na vzdělávání dětí předškolního a mladšího školního věku a o jejich diagnostice a intervenci. Přidanou hodnotou knihy je diagnostická příloha, která je přehledně zpracovaná tak, aby podle ní mohli nejen poradenští pracovníci, ale i učitelé ohodnotit jednotlivé dílčí funkce (např. percepční, kognitivní nebo motorické), jejichž deficit může vést ke specifickým poruchám učení a chování. Tento materiál, standardizovaný na populaci českých žáků, nebyl dosud nikde publikován. 


... Znevýhodněný žák - Deficity dílčích funkcí a oslabení kognitivního výkonu ... Znevýhodněný žák - Deficity dílčích funkcí a oslabení ... ... . Autor: Milan Valenta. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › Pedagogika, metodika výuky; ISBN: 978-80-271-0621-9. EAN: 9788027106219. Objednací kód: NA377461 Podtitul: Deficity dílčích funkcí a oslabení kognitivního výkonu Odborná publikace renomovaných autorů reaguje na významné legislavně-správní i metodické změny v našem školství a také na potřebu podpůrných opatření u dětí, které se potýkají ... 1. Terminologické vymezení deficitů dílčích funkcí a oslabení kognitivníh ... VYMEZENÍ POJMU OSLABENÍ KOGNITIVNÍHO VÝKONU - Katalog ... ... ... 1. Terminologické vymezení deficitů dílčích funkcí a oslabení kognitivního výkonu (Milan Valenta) 2. Deficity dílčích funkcí v kontextu učení a poznávání dětí a žáků (Lenka Morávková Krejčová) 2.1 Rozhovory s rodiči dětí s deficit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY