Živá věčnost: Paměti mystika II.

Živá věčnost: Paměti mystika II. - Eduard Tomáš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eduard Tomáš
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Živá věčnost: Paměti mystika II..pdf


Chcete si knihu přečíst?Živá věčnost: Paměti mystika II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Tomáš. Číst Živá věčnost: Paměti mystika II. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Reedice volného pokračování Pamětí mystika, jež byly předlohou pro televizní seriál. První díl pamětí Eduarda Tomáše nemohl vzhledem k rozsahu knihy a hlavně k době, jíž se vzpomínky uzavírají, vyčerpat celý jeho životní a hlavně duchovní příběh. Mohli bychom říci, že je jen jakýmsi vstupem do první komnaty této strhující a v jistém smyslu dobrodružné historie jednoho navenek zcela obyčejného lidského života. Pokračování Tomášových pamětí se jeví zejména po spirituální stránce hlubším a ještě poutavějším než dosud vydané vzpomínky a je tak — přes rozdílnou formu — ve svém převážně mysticko-filozofickém podání vpravdě duchovním druhým dílem Pamětí, jenž nutí hluboce přemýšlet o vlastní mystické cestě a jejích nástrahách a cílech a pomáhá — dle konkrétních dispozic a ochoty ustoupit ze svého — více či méně se vyhnout tápání a bloudění. Stává se inspirací k nalezení opravdového zájmu o poznání sebe sama. A stává se i nadějí, že hledaného lze dosíci.


...ěčnost Autor: Tomáš, Eduard Nakladatel: Avatar EAN: 9788085862959 ISBN: 978-80-85862-95-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2018 (2 ... Kniha "Živá věčnost" ... . vydání) Název: Paměti mystika II. - Živá věčnost Autor: Tomáš, Eduard Nakladatel: Avatar EAN: 9788085862355 ISBN: 80-85862-35-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 138 stran ... Hledáte Paměti mystika II. - Živá věčnost od Eduard Tomáš? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Eduard Tomáš - Kniha: Paměti mystika II. - Živá věčnost. Radix; Tranzitní horoskop (1999) - Další knihy (27) Zvětšit horoskop. Tranzitní horosk ... Paměti mystika II. - Živá věčnost - Eduard Tomáš | Knihy ... ... . 33 prodejen po celé ČR Eduard Tomáš - Kniha: Paměti mystika II. - Živá věčnost. Radix; Tranzitní horoskop (1999) - Další knihy (27) Zvětšit horoskop. Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1999, kdy kniha vyšla: Tranzity se počítají k da...SOUVISEJÍCÍ KNIHY