Můj sešit pozorování a aktivit:Čtyři ročních období

Můj sešit pozorování a aktivit:Čtyři ročních období - Francois Lasserre, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Francois Lasserre,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj sešit pozorování a aktivit:Čtyři ročních období.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj sešit pozorování a aktivit:Čtyři ročních období ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francois Lasserre,. Číst Můj sešit pozorování a aktivit:Čtyři ročních období Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rytmus našeho života je utvářen ročními obdobími. V zimě neděláš stejné věci ani se neoblékáš stejně jako v létě nebo na jaře. No a totéž platí i pro rostliny a zvířata! Podle toho, jaká je roční doba a jak se dokážou přizpůsobit, některá vycházejí, jiná zalézají, jedni se schovávají, druzí utíkají, tihle spí, tamti se zamilují! Přírodu lze objevovat v průběhu celého roku… a tento sešit ti s tím pomůže! Zve tě k objevování různých živých organismů (stromů, zvířat, hmyzu, květin…) podle toho, jaké je zrovna období.


...u lze objevovat v průběhu celého roku… a tento sešit ti s tím pomůže! Zve tě k objevování různých živých organismů (stromů, zvířat, hmyzu, květin…) podle toho, jaké ... Můj sešit čtyř ročních období | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři ročních období Autor: Lasserre, Francois a Simler, Isabelle Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025627501 ISBN: 978-80-256-2750-1 Originál: Mon Cahier des 4 Saisons Překlad: Töröková, Sára Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 21 × 28 cm Rok vydání: Tento pracovní sešit je jiný než ostatní. Vyzývá tě k pozorování přírody v průběhu celého roku pomocí kartiček k vystřižení a spousty aktivit. Můj sešit pozorování a aktivit Čtyři roční období Tento pracov ... Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři ročních období ... ... . Vyzývá tě k pozorování přírody v průběhu celého roku pomocí kartiček k vystřižení a spousty aktivit. Můj sešit pozorování a aktivit Čtyři roční období Tento pracovní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY