Než řeknete hody hody

Než řeknete hody hody - Regina Schwarzová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Regina Schwarzová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Než řeknete hody hody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Než řeknete hody hody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Regina Schwarzová. Číst Než řeknete hody hody Online je nyní tak snadné!

POPIS


To je práce, to je shonu! Aby taky ne, velikonoční zajíček totiž musí jako každý rok pomalovat a poschovávat snad bambiliony vajíček. Jak jen to asi dělá? Jednoduše: má na to spoustu pomocnic a pomocníků.Čekáte snad kvočny na idylickém statku? Chyba lávky! Dneska už je všechno jinak. Slípky ve vile Na Kukani cvičí jógu, odpočívají při pletení a předhánějí se v soutěži o titul Slepice měsíce. A na malování vajíček už dávno nestačí štětec a barvy. V oddělení módního designu firmy Z.A.J.D.A. se vyvíjejí nové metody zdobení a najímají nové posily.Veselé ilustrace plné legračních detailů a komických scének skvěle doplňují vtipné verše: jedno i druhé spolu dokonale ladí a obojí zaručeně rozesměje malé i velké.


...knete hody hody. Snést, namalovat, rozvést a schovat vajíčka pro všechny děti stojí hodně úsilí ... Než řeknete hody hody - Knihkupectví Luxor ... . Než řeknete hody hody. Navíc musíte vajíčka ochránit před liškami, které na ně mají zálusk. Než řeknete hody hody. Když se ale nakonec vše podaří, mohou si zvířátka užít zaslouženou velikonoční hostinu. Než řeknete hody hody jsou převážně říkanky, byla to velká překladatelská výzva zachovat jejich rytmus i důvtip? Vlastně ani ne, protože jsem se hned při prvním čtení originálu sama pobavila. Skoro se mi zdá, že největší překladatelskou výzvou jsou nepovedené předlohy. Kniha Než řekn ... Než řeknete hody hody | KNIHCENTRUM.cz ... . Skoro se mi zdá, že největší překladatelskou výzvou jsou nepovedené předlohy. Kniha Než řeknete hody hody je v. Přečtených: 4x: Knihotéce: 1x: Chystám se číst: 2x: Chci si koupit: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Než řeknete hody hody. Napsala ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY