Ovládněte Instagram

Ovládněte Instagram - Sara Tasker | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sara Tasker
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ovládněte Instagram.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ovládněte Instagram ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Tasker. Číst Ovládněte Instagram Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímá vás, jak dosáhnout úspěchu na Instagramu? Myslíte, že není možné živit se pouze Instagramem? Autorka Sara Tasker nám tohle tvrzení vyvrátí. Instagramu a blogování věnovala veškerý svůj čas a nyní je to jejím hlavním výdělkem. V čem tkví její úspěch? V tom vám napoví stránky této knihy, kterou pro vás Sara napsala. Kniha se dělí do čtyř hlavních kapitol: Vyprávění příběhu, Fotografování, Archiv vlastního života a Sdílení vlastního světa.V každé kapitole nám autorka prozradí spoustu užitečných rad a tipů, které můžeme v instagramovém světě využívat. Poradí vám například jak najít vlastní směr a styl nebo jak hledat inspiraci v běžném životě. U kapitol o fotografování se zaměří na kompozici, světlo a na to, co přitahuje pozornost. Ukáže vám jak přistupovat k fotografování jednotlivých témat, ať už půjde o fotografování jídla, přírody nebo vašich domácích mazlíčků. Podělí se s vámi o jednoduchá pravidla, které sama dodržuje. Podělí se s vámi i o to, jak fotografie upravuje, a nebo jak vymýšlí popisky ke svým příspěvkům. Najdete tu také několik praktických cvičení, které vám pomohou probudit vaše smysly a zaměřit se tak na to důležité, co vám může pomoci ve vaší cestě. Kniha je plná inspirace a cenných rad, které vám pomůžou zdokonalit vaše dovednosti a nemusí se to týkat jen Instagramu. Rady a triky můžou mít uplatnění i ve fotografování obecně.


...TE INSTAGRAM Jak rozvinout kreativitu a vytvořit komunitu nejen na Instagramu ... Ovladnete instagram sara tasker | Sleviste.cz ... . 1 3 4 0 6 7. Sara Tasker pracovala jako logopedka v britské státní nemocnici, ale podařilo se jí ... Kniha Ovládněte Instagram na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ovládněte Instagram od ostatních uživatelů. Nakupujte... Ovládněte Instagram - Sara Tasker. Zajímá vás, jak dosáhnout úspěchu na Instagramu? Myslíte, že není možné živit se pouze Instagramem? Autorka Sara Tasker vám tohle tvrzení vyvrátí. Instagramu a blogování věnovala veškerý svůj čas a nyní to představ ... Ovládněte Instagram - Knihy.cz ... . Instagramu a blogování věnovala veškerý svůj čas a nyní to představuj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY