Povím ti to pastelkami

Povím ti to pastelkami - Petr Šulc | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Povím ti to pastelkami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povím ti to pastelkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Povím ti to pastelkami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka Povím ti to pastelkami představuje originální pohled očima dítěte na očekávání nového přírůstku do rodiny. Na konci knihy naleznou rodiče tipy a nápady, jak s knihou společně s dětmi dále pracovat. Poetickými ilustracemi knihu doplnila Zuzana Dreadka Krutá. Kniha je vhodná pro děti od pěti let. Šestiletý Oskar se právě od maminky dozvěděl skvělou zprávu – bude mít bratříčka! Oskar má velkou radost, ale vzápětí ho napadne, že bratříček vlastně o světě nic neví a až přijde, bude se asi všemu divit. A tak mu začne psát a kreslit dopisy. Oskar píše každý dopis jinou pastelkou, aby bratříčkovi co nejlépe ukázal, jak je svět kolem nás pestrý. Svět, v němž na každém kroku čeká nějaké překvapení a každý den je malým dobrodružstvím.


...a Povím ti to pastelkami představuje originální pohled očima dítěte na očekávání nového přírůstku do rodiny ... Beletrie - Nakladatelství Pierot ... . Na konci knihy naleznou rodiče tipy a nápady, jak s knihou společně s dětmi dále pracovat. Poetickými ilustracemi knihu doplnila Zuzana Dreadka Krutá. Kniha je vhodná pro děti od pěti let. Knížka Povím ti to pastelkami představuje originální pohled očima dítěte na očekávání nového přírůstku do rodiny. Na konci knihy naleznou rodiče tipy a nápady, jak s knihou společně s dětmi dále pracovat. Poetickými ilustracemi ... Povím ti to pastelkami - Petr Šulc | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Na konci knihy naleznou rodiče tipy a nápady, jak s knihou společně s dětmi dále pracovat. Poetickými ilustracemi knihu doplnila Zuzana Dreadka Krutá. Kniha je vhodná pro děti od pěti let. Knížka Povím ti to pastelkami představuje originální pohled očima dítěte na očekávání nového přírůstku do rodiny. Na konci knihy naleznou rodiče ti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY