Husa Adélka a výlet do Prahy

Husa Adélka a výlet do Prahy - Marián Moncman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marián Moncman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Husa Adélka a výlet do Prahy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Husa Adélka a výlet do Prahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marián Moncman. Číst Husa Adélka a výlet do Prahy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha "Husa Adélka a výlet do Prahy " je povídka o husičce Adélce, která žije spolu s dalšími domácími zvířátky na hospodářském dvoře a je volným pokračováním knihy "Krtek Vrtko a vrtulník". Příběh o huse Adélce je napsaný svižně a obsažně. Postavička Adélky je sympatická a působí velmi kamarádsky. Není se co divit, že si ji každý oblíbí a že má v životě štěstí - dokonce letí do Prahy, kde prožije čtyři krásné dny jako turistka a vzácný host. Její cestování autorovi poskytuje prostor pro humor a zároveň mu dává příležitost seznámit děti s historií Prahy a jejími pamětihodnostmi. Autor zmiňuje i podobenství - husička se dozví, že ve městě je Husova ulice i že tu úřadoval prezident Husák. Je to milý kontrast - kontroverzní a dramatické postavy historie se dostávají do souvislosti s milou husou. Dětem to přiblíží dějiny, zvláště, když knihu budou číst s rodiči a ti jim historické věci vysvětlí. Z knihy se mohou dozvědět i praktické věci do života - bydlení v hotelu a podobně. Mohou objevovat svět s husičkou. Text má dobrou dikci a příjemnou výletní atmosféru. Sympatická je družnost zvířátek z hospodářského dvora. Celkem šikovná kniha ke stoletému výročí vzniku Československa, protože slovenská husička je šťastná v české Praze, kde obdivují slovenskou husu. Pěkná vzájemnost. Pohodu, která z knihy plyne dotváří i výřečné a milé ilustrace, které si děti mohou sami vymalovat pastelkami a tím si z ní udělat svoji vlastní, originální knížku.


...Husa Adélka a výlet do Prahy " je povídka o husičce Adélce, která žije spolu s dalšími domácími zvířátky na hospodářském dvoře a je volným pokračováním knihy "Krtek Vrtko a vrtulník" ... Adélka zpívající - Chci.cz ... . Příběh o huse Adélce je napsaný svižně a obsažně. Postavička Adélky je sympatická a působí velmi kamarádsky. Husa Adélka a výlet do Prahy. Marián Moncman. Kniha "Husa Adélka a výlet do Prahy " je povídka o husičce Adélce, která žije spolu s dalšími domácími zvířátky na hospodářském dvoře a je volným pokračováním knihy "Krtek Vrtko a vrtulník". Kniha "Husa Adélka a výlet do Prahy " je povídka o husičce Adélce, která žije spolu s dalšími domácími zvíř ... Nakladatelství Moncman | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha "Husa Adélka a výlet do Prahy " je povídka o husičce Adélce, která žije spolu s dalšími domácími zvíř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY