Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce

Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce - Pavel Bambásek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Bambásek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Bambásek. Číst Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha investora Pavla Bambáska s názvem Jak investovat sám a bez bank je ideální průvodce pro všechny, kdo se chtějí zorientovat ve světě financí. Poutavou formou se na základě životního příběhu autora dozvíte, jak hledal svůj investorský ideál, který vedl od obchodování s akciemi až po investice do nemovitostí, u kterých zůstal. Dočtete se nejen o tom, které směry investování autor opustil, ale hlavně proč. Dozvíte se také, jak si rozumně rozložit portfolio, kolik peněz investovat do půdy či zlata nebo do již zmíněných nemovitostí. Protože na ně je autor opravdovým odborníkem. Koupit byt nyní nebo čekat, že ceny opravdu klesnou? I to se dozvíte.


... investiční průvodce Kniha Jak investovat sám a bez bank ... knizniklub.cz - internetové knihkupectví ... . 220 stran plných praktických rad a doporučení sepsaných na základě 20 let vlastního investování. Průvodce investicemi do nemovitostí, akcií, dluhopisů, zlata, polí a dalších. Postupy, které vám pomohou zhodnotit vaše peníze o desítky procent ročně. Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce Autor: Bambásek, Pavel Nakladatel: Bambásek Pavel EAN: 9788090603110 ISBN: 978-80-906031-1- Popis: 1× kniha, brožovaná, 222 stran, česky Rozměry: 14,8 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha investora Pavla Bambáska s názvem Jak in ... Jak investovat sám a bez bank - kniha | BlueTrader.cz ... ... . vydání) Kniha investora Pavla Bambáska s názvem Jak investovat sám a bez bank je ideální průvodce pro všechny, kdo se chtějí zorientovat ve světě financí. Poutavou formou se na základě životního příběhu autora dozvíte, jak hledal svůj inves...SOUVISEJÍCÍ KNIHY