Jak uvařit demokracii: Od vládní agonie k polokomunistické vládě

Jak uvařit demokracii: Od vládní agonie k polokomunistické vládě - Petr Fiala | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Fiala
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak uvařit demokracii: Od vládní agonie k polokomunistické vládě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak uvařit demokracii: Od vládní agonie k polokomunistické vládě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Fiala. Číst Jak uvařit demokracii: Od vládní agonie k polokomunistické vládě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Říká se, že když hodíte žábu do vařící vody, pokusí se vyskočit. Pokud vodu postupně zahříváte, žába si toho nevšimne a nakonec se uvaří. Něco podobného se děje v české politice. Veřejnost si má postupně zvyknout na to, že se ohýbá ústava, odpovědné vládnutí se nahrazuje populistickými sny a sliby, nenormální se stává normálním a komunisté jsou zpátky u moci. Nová kniha Petr Fialy komentuje aktuální vývoj v české politice, od postupného rozpadu Sobotkovy vlády až po získání důvěry vlády Andreje Babiše, která se opírá o komunisty. Jako politik a politolog ve svých komentářích přesvědčivě odhaluje záměrné oslabování demokracie a propagandistické uspávání veřejnosti, která má přivyknout na nové mocenské hry prezidenta Zemana a premiéra Babiše, na porušování ústavních pravidel, zvětšující se státní byrokracii, stále menší míru svobody a změnu naší zahraničně politické orientace. Ukazuje programovou a hodnotovou prázdnotu současné vlády a její „manažérská“ selhání. Vyvrací výmluvy, kterými se levice snaží obájit, proč svoji vládu opírá o komunistickou stranu. Není to však kniha negativistická a pouze kritická. Přináší politickou alternativu. Návrat k odpovědné politice, postavené na hodnotách a konkrétním programu. Politice, která občanům nabízí uskutečnění měřitelných cílů. Proti nesplnitelným snům, těkání od tématu k tématu a projídání naší budoucnosti ukazuje cestu, která Českou republiku přivede mezi nejúspěšnější země světa. Je to jediný důstojný politický cíl, který si v roce stého výročí naší moderní státnosti můžeme dát.


...ak uvařit demokracii: Od vládní agonie k polokomunistické vládě Petr Fiala Nakladatel: Books & Pipes Publishing 2018 Jak uvařit demokracii - Od vládní agonie k polokomunistické vládě ... Fiala, Petr, 1964 září 1.- | Knihy.ABZ.cz ... . ... Cena. 195 Kč. 168 Kč. Ušetříte. 27 Kč. Skladem. Doručení v čtvrtek 21.05.2020 nebo k odběru na vybraných pobočkách již od 19.05.2020. Koupit. Anotace. Jak uvařit demokracii Od vládní agonie k polokomunistické vlád ... Jak uvařit demokracii Od vládní agonie k polokomunistické vládě. Petr Fiala, František Mikš, Stanislav Balík, Jiří Hanuš Manifest čtyř Program pro přátele svobody. Petr Fiala ... Kniha Jak uvařit demokracii - Od vládní agonie k ... ... ... Jak uvařit demokracii Od vládní agonie k polokomunistické vládě. Petr Fiala, František Mikš, Stanislav Balík, Jiří Hanuš Manifest čtyř Program pro přátele svobody. Petr Fiala Rozum a odvaha Jak čelit současným výzvám a krizím Evropy. Petr Fiala Vládní mytologie 89. Jak uvařit žábu 92. Klíče к demokratické vládě 95 Kdo kam patří 99 Prezident, nebo holič 103 Karikatura vládnut...SOUVISEJÍCÍ KNIHY