29 vteřin

29 vteřin - T.M. Logan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
T.M. Logan
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
29 vteřin.pdf


Chcete si knihu přečíst?29 vteřin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor T.M. Logan. Číst 29 vteřin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý příběh ze současné Anglie. Sarah Haywoodová je mladá ctižádostivá žena s akademickým vzděláním, která se usilovně snaží vybudovat si úspěšnou kariéru na katedře literatury jedné anglické univerzity. Nemá to však lehké, protože ji opustil neschopný manžel, povoláním herec, a ona zůstala sama se dvěma malými dětmi. K tomu ještě přistupují problémy s vedoucím katedry, stárnoucím svůdcem, o němž je známo, že v minulosti dokázal zničit budoucnost nejedné ženě, která se jeho „dvoření“ nepodvolila. V této situaci se Sarah naskytne šance, jak své problémy vyřešit. Pomoc jí nabídne jistý muž z podsvětí a zároveň její dlužník. Navrhne jí, že jednou provždy její potíže odstraní. Tato nabídka se již nebude opakovat a nebude mít pro ni žádné následky. Čin bez rizika, že při něm bude přistižena, ale také čin, který nelze vzít zpět. Jediné, co musí Sarah udělat, je zavolat. – Její telefonní hovor trval dvacet devět vteřin.


...9 vteřin Přidat komentář. andrea7191 ... Jets stihli dva góly za 29 vteřin | NHL.com ... . 09. dubna. Slabší, začátek velmi zdlouhavý (aspoň pro mě). ... 29 vteřin Sarah Haywoodová je mladá ctižádostivá žena s akademickým vzděláním, která se usilovně snaží vybudovat si úspěšnou kariéru na katedře literatury jedné anglické univerzity. Nemá to však lehké, protože ji opustil neschopný manžel, povoláním herec, a ona zůstala sama se dvěma malými dětmi. ... 29 vteřin - T. M. Logan. Napínav ... 29 vteřin - T. M. Logan | Kniha na Alza.cz ... . ... 29 vteřin - T. M. Logan. Napínavý příběh ze současné Anglie. Sarah Haywoodová je mladá ctižádostivá žena s akademickým vzděláním, která se usilovně... 29 vteřin T.M. Lo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY