Orákulum moudrosti: Kniha a 52 karet

Orákulum moudrosti: Kniha a 52 karet - Colette Baron-Reid | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Colette Baron-Reid
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Orákulum moudrosti: Kniha a 52 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Orákulum moudrosti: Kniha a 52 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Colette Baron-Reid. Číst Orákulum moudrosti: Kniha a 52 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Orákulum moudrosti je posvátný komunikační systém, soubor 52 karet, založený na synergii starobylých divinačních nástrojů. Prvky i-ťingu, severské runy, malá arkána tradičního tarotu a další symboly se v kartách prolínají tak, aby jejich zprávy byly co nejpřesnější. Uvidíte zvířata, magické krajiny, mocné živly a další obrazy, jejichž cílem bude oslovit vás na tak hluboké rovině, abyste se mohli účastnit dialogu o vašem životě celou svou duší. Orákulum moudrosti vám umožní být v kontaktu se svou božskou podstatou, napojit se na vyšší moudrost, pohlédnout na váš život a uvědomit si, čím jste prošli a co jste se při tom naučili, kde jste a kam směřujete. Udělejte si z tohoto balíčku karet svého přítele a dovolte mu, aby vám pomohl porozumět vašim volbám a jejich důsledkům a poradil, jak využívat vaše myšlenky a záměry, a dozvědět se, jaké kroky podniknout pro nejvyšší dobro všech.


...um moudrosti je posvátný komunikační systém, soubor 52 karet, založený na synergii starobylých divinačních nástrojů ... Orákulum vizí , kniha + 52 karet - 2. vydání - Ciro ... ... . Prvky i-ťingu, severské runy, malá arkána tradičního tarotu a další symboly se v kartách prolínají tak, aby jejich zprávy byly co nejpřesnější. Orákulum moudrosti je posvátný komunikační systém, soubor 52 karet, založený na synergii starobylých divinačních nástrojů. Prvky i-ťingu, severské runy, malá arkána tradičního tarotu a další symboly se v kartách prolínají tak, aby jejich ... Orákulum vizí Kniha a 52 karet - Ciro Marchetti od 423 Kč ... ... . Prvky i-ťingu, severské runy, malá arkána tradičního tarotu a další symboly se v kartách prolínají tak, aby jejich zprávy byly co nejpřesnější. Kniha: Orákulum moudrosti - Kniha + 52 karet - Colette Baron-Reid. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bliž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY