Tady a teď - s dřevěným stojánkem

Tady a teď - s dřevěným stojánkem - Sri Chinmoy | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sri Chinmoy
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tady a teď - s dřevěným stojánkem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tady a teď - s dřevěným stojánkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sri Chinmoy. Číst Tady a teď - s dřevěným stojánkem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sada 55 aforismů pro naplňující život a využití každého okamžiku. Život je zlatá příležitost a tyto kartičky nám připomínají, že každý okamžik je výjimečný a záleží na nás, jak ho prožijeme a využijeme. "Tady a teď je jediný skutečný okamžik," říká autor těchto aforismů. Včera už bylo a zítřek ještě nenastal, žijme tedy krásou přítomného okamžiku. Tyto kartičky nám k tomu přinášejí inspiraci. V tomto vydání je sada doplněna dřevěným stojánkem na vystavení kartiček.


...eď - s dřevěným stojánkem Autor: Chinmoy, Sri Nakladatel: Madal Bal EAN: 9788088324041 ISBN: 978-80-88324-04-1 Překlad: kol ... Buď šťastný S dřevěným stojánkem - Sri Chinmoy — Kniha.cz ... . Popis: 1× Ostatní, 1× sada karet, česky Rozměry: 9 × 5,5 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) ... Netradiční karty: Tady a teď s dřevěným stojánkem -- Život je zlatá příležitost - Chinmoy, Sri ; - Sada 55 aforismů pro naplňující život a využití každého okamžiku. Život je zlatá příležitost a tyto kartičky nám připomínají, že každý okamžik je výjimečný a záleží na ... H ... Motivační kartičky a magnety - Madal Bal ... . Život je zlatá příležitost a tyto kartičky nám připomínají, že každý okamžik je výjimečný a záleží na ... Hledáte Tady a teď - s dřevěným stojánkem od Sri Chinmoy? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR "Tady a teď je jediný skutečný okamžik," ř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY