Italské dvojhubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii

Italské dvojhubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii - Marta Kučíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Kučíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Italské dvojhubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Italské dvojhubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Kučíková. Číst Italské dvojhubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč si italští šviháci plní své letité sny v jakémkoliv věku? Proč zbytečně neremcají. Proč by Ital nikdy nepozřel margarín? Proč i v nejmenší vesnici bývá stejný počet barů i kadeřnictví? Jak lze vyzrát na pech vysoko v horách? A proč jsou všechny Italky po jednom kafi z baru zkušenými psycholožkami manželských vztahů? Co asi dělá, podle českého přísloví, správný Ital každou středu? Jak se elegantně zbavit dotěry? Co ve skutečnosti znamená být nevěrná až za HROB? Čím si typický Ital hýčká svoji drahou ženu? V čem zde, na italském severu, tkví tajemství jejich precizně uklizených domovů – a jak i při tom fofru zvládají Italky být stále upravené a elegantní? Proč netloustnou, i když se cpou pizzou o půlnoci? Jak se cítí Češky a Slovenky provdané za své italské muže? Proč má Ital laskavé srdce? A proč jste důležití právě VY? O dalších lehkostech a nelehkostech žití v podhorském italském maloměstě, viděných nejen ze zpovědní kasy hokynářského krámku, vypráví autorka, žijící v těchto končinách téměř patnáct let, opět s jemným vtipem a nadhledem.


...: S humorem a laskavostí o životě v Itálii Autorka byla vyhlášena blogerkou desetiletí a blogerkou roku 2016 v iDnes ... Kučíková Marta - Megaknihy.cz ... . V další knize jejích blogů se opět s lehkým humorem a nadhledem dělí o každodenní zážitky ze života ve svém ... Italské dvojhubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii. Marta Kučíková ... Pokračování Italských jednohubek, s názvem Italské dvojhubky samozřejmě nezklamalo. Paní Kučíková píše s neuvěřitelnou lehkostí a ještě neskutečně vtipně a s nadhledem. I nelehkost žití dok ... Italské dvojhubky - S humorem a laskavostí o životě v Itálii ... . Paní Kučíková píše s neuvěřitelnou lehkostí a ještě neskutečně vtipně a s nadhledem. I nelehkost žití dokáže dokonale zesměšnit. Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. ... Italské dvojhubky - S humorem a laskavostí o životě v Itálii. ... 43 Kč. Skladem. Doručení v čt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY