Osudová volba

Osudová volba - Chris Beakey | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Chris Beakey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osudová volba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osudová volba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Beakey. Číst Osudová volba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tragická nehoda. Rodina v krizi. A vrah sleduje každý pohyb. Pět měsíců po záhadné smrti své manželky Stephena probudí Portera půlnoční telefonát. Jeho 17letá dcera Sara uvízla ve vánici v blízkých horách. Je vystrašená, nedokáže přestat plakat a prosí otce, aby jí přišel pomoct. Bohužel, Stephen šel spát jen hodinu předtím a značně opilý. Jeho rozmazané vidění a chabá rovnováha mu říkají, že je nebezpečné a nezodpovědné usednout za volant. Ale přesto vyrazí. Středoškolský učitel Kieran O'Shea je také za volantem a hledá svého autistického mladšího bratra Aidana, který také zůstal v horách. Kieran je vyděšený a v hlavě se mu hodí myšlenka, že Aidan může být brzy zatčen za vraždu tří žen. Stephenovo auto se srazí s Kieranovým a tato nehoda způsobí, že znovu začne pátrat po příčině smrti své ženy a i za cenu trestního stíhání bude muset své děti chránit před násilím, které jim hrozí.


... volba? (1/5) Pondělí 3. 1. 2011 na ČT2 ... Dynastie Morlandů 15 - Osudová volba - Antikvariát Alfa ... . Nastavit připomenutí ... I. řada cyklu "Bílá místa", jež se zaměřuje na opomíjené, málo známé, kontroverzní či dokonce tajemné osobnosti a události české historie. Osudová volba. Chris Beakey. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 8 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... KOME ... Osudová volba - České vířivky ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... KOMENTÁŘ: Osudová volba - Alexander Tomský Protože tak jako tenkrát, už dlouho narůstá společenský neklid a rozkol společnosti je zapotřebí vyřešit. Někdo musí vyhrát a někdo prohrát. Kniha Osudová volba Přidat komentář. JustWomen. 2 21.08.2019. Napínavý a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY