Velký rodinný kalendář 2019

Velký rodinný kalendář 2019 - Marie Kopřivová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Kopřivová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký rodinný kalendář 2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velký rodinný kalendář 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Kopřivová. Číst Velký rodinný kalendář 2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Plánujte a hrajte si. Zábavný a praktický dárek pro děti a celou rodinu. Velký rodinný kalendář umožňuje přehledně plánovat aktivity až pěti členům rodiny. Jako odměna je pro všechny na každý měsíc připraven pěkný obrázek s hrou. Obrázky ručně namalovala ilustrátorka Markéta Stará. Dole na stránce najdete otázku a můžete hrát celá rodina dohromady, nebo každý zvlášť. Hledejte ztracená koťata, houby v lese, spojte hvězdy na vánoční obloze, poznejte písničku nebo pohádkovou postavu… Na konci kalendáře najdete správné odpovědi. Kalendář má větší formát pro lepší přehlednost a snazší vpisování.


... rodinný kalendář 2020" s podtitulem Slavní čeští cestovatelé vám pomůže organizovat rodinné aktivity a zároveň vám přinese plno zábavy ... Velký rodinný kalendář - nástěnný kalendář 2020 / Libristo.pl ... . Kalendář má velký formát a můžete do něj přehledně zapis... Velký rodinný kalendář 2020 - Monika Kopřivová. Velký rodinný kalendář 2020" s podtitulem Slavní čeští cestovatelé vám usnadní plánovat rodinné aktivity a zároveň vám přinese plno zábavy. Kalendář má velký formát a můžete do něj přehledně zaznamená... Kalendář online na internetu k vytištění na vaší počítačové tisk ... Nástěnné kalendáře | Knihy Dobrovský ... . Kalendář má velký formát a můžete do něj přehledně zaznamená... Kalendář online na internetu k vytištění na vaší počítačové tiskárně. Zobrazují se jmeniny, čísla týdnů, navíc státní i ostatní svátky a významné dny.Po zaškrtnutí volby 'zmenšit písmo' se zmenší text a zbude přiměřený prostor pro poznámky. Všechny informace o prod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY