Vystrkov

Vystrkov - Tommi Kinnunen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tommi Kinnunen
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vystrkov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vystrkov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tommi Kinnunen. Číst Vystrkov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slepou devítiletou Helenu pošlou z rodného městečka na severu Finska do školy pro nevidomé v Helsinkách. Postupně se naučí znát pachy, zvuky i počty kroků ve velkém městě. O čtyřicet let později se na jih přestěhuje i její synovec, student Tuomas, a oba zjistí, že i přes vnější odlišnost toho mají mnoho společného. Jaké to je, stát celý život stranou a čekat, až si lidé všimnou, že jste jako oni, a přestanou vnímat jen to, čím se lišíte? Jaké je vyrazit na dlouhou cestu, abyste se stali tím, kým chcete být, anebo kým možná dokonce už jste? Tommi Kinnunen píše osobitým stylem o jinakosti i hledání vlastní identity, o touze po rodičovství i síle rodinných pout. V užší nominaci na literární cenu Finlandia. Ve Finsku přes 45 000 prodaných výtiskůVydání knihy podpořila nadace FILI - Finnish Literature Exchange.


...lík je relaxační komplex, který nabízí návštěvníkům nejen přátelskou atmosféru, vlídnost a profesionalitu, ale také jedinečné ubytování v srdci přírody, moderní wellness a špičkovou gastronomii, také volnočasové zážitky, Book Hotel Orlik, Vystrkov on Tripadvisor: See 39 traveler reviews, 39 candid photos, and great deals for Hotel Orlik, ranked #1 of 1 B&B / inn in Vystrkov and rated 3 ... Tajemství Orlíku: pohlaváři a mafiáni. 'A kde je tady ... ... .5 of 5 at Tripadvisor. Obec Vystrkov Vystrkov 90 396 01 Humpolec Tel: 565 536 017 E-mail: [email protected] Podrobný kontakt Vystrkov is a village and municipality in Pelhřimov District in the Vysočina Region of the Czech Republic.. The municipality covers an area o ... Vystrkov - Wikipedie ... .5 of 5 at Tripadvisor. Obec Vystrkov Vystrkov 90 396 01 Humpolec Tel: 565 536 017 E-mail: [email protected] Podrobný kontakt Vystrkov is a village and municipality in Pelhřimov District in the Vysočina Region of the Czech Republic.. The municipality covers an area o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY