BRNO město historie, krásy, pohody a perly Podyjí

BRNO město historie, krásy, pohody a perly Podyjí - Přemysl Janíček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Přemysl Janíček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
BRNO město historie, krásy, pohody a perly Podyjí.pdf


Chcete si knihu přečíst?BRNO město historie, krásy, pohody a perly Podyjí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Přemysl Janíček. Číst BRNO město historie, krásy, pohody a perly Podyjí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Textově-fotografická publikace je věnována Brnu mnoha tváří a popisuje historické milníky města od nejstarších dějin Brna až po současnost. Hlavním tématem knihy jsou textově komentované fotoprocházky po nejzajímavějších lokalikách města od historických dominant přes prohlídku 12 nejznámějších brněnských náměstí a mnoha brněnských ulic v centru města seřazených v abecedním pořadí, následují ulice vně malého městského okruhu, nejznámější brněnské vily, kostely, parky a jako brněnská rarita nouzové kolonie – již zaniklé i ty, které přetrvaly do současnosti. Podstatná část knihy je věnována architektuře města, významným objektům v Brně a jeho okolí, životu v Brně a také oblasti Podyjí a jejím nejvýznamějším památkám, které s návštěvou Brna souvisí podobně jako zámky na Loiře s návštěvou Paříže.


...sto historie, krásy, pohody a perly Podyjí Autor: Janíček, Přemysl Nakladatel: Sursum EAN: 9788073233433 ISBN: 978-80-7323-343-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 736 stran, česky Rozměry: 17,3 × 25 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Brno premysl janicek | Sleviste.cz ... . vydání) Přemysl Janíček. BRNO město historie, krásy, pohody a perly Podyjí 165x250 mm. 736 stran. celobarevná. 1199 Kč Textově-fotografická publikace je věnována Brnu mnoha tváří a popisuje historické milníky města od nejstarších dějin Brna až po současnost. Přemysl Janíček BRNO město historie, krásy, pohody a perly Podyjí 165x250 mm 736 stran celobarevná 1199 Kč Textově-fotografická publikace je věnována Brnu mnoha tváří a popisuje historické milníky... Všech ... Přemysl Janíček BRNO město historie,... - Nakladatelství ... ... . Přemysl Janíček BRNO město historie, krásy, pohody a perly Podyjí 165x250 mm 736 stran celobarevná 1199 Kč Textově-fotografická publikace je věnována Brnu mnoha tváří a popisuje historické milníky... Všechny informace o produktu Mapy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY