Komu hlava sejde

Komu hlava sejde - Jari Järvelä | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jari Järvelä
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Komu hlava sejde.pdf


Chcete si knihu přečíst?Komu hlava sejde ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jari Järvelä. Číst Komu hlava sejde Online je nyní tak snadné!

POPIS


V korsických horách se setkává skupina deseti Finů. Z tisíců zájemců byli vybráni právě oni ne proto, že by byli výjimeční, zkušení a nejlepší. Naopak jsou to všichni lúzři, kterým se v životě moc nedaří. Chybí jim silná vůle, schopnosti, pracovitost i pokora. Tohle je jejich šance. Stačí, aby během třinácti dnů překonali nejtěžší evropský trek GR 20, jen se základním vybavením. Cena pro vítěze? Milion eur, rozdělený mezi všechny, kteří závod dokončí v limitu. Živí.Pět mužů a pět žen se odhodlaně vydávají na cestu. Z jednotlivců se stává jednolitá skupina, lúzři se mění v bojovníky a ze soutěže je najednou zoufalý zápas o přežití. Účastníci začnou za podivných okolností umírat a ostatním začíná docházet, že čím míň lidí dojde, tím větší podíl připadne na zbývající. Všichni si musí sáhnout na dno svých sil, aby se vůbec vrátili. Kdo nakonec přežije a stane se vítězem?


...va sejde je velmi zajímavou a povedenou směsicí klasické britské detektivky od Agathy Christie - zde konkrétně je vidět inspirace Deseti malými černoušky - a thrilleru zasazeného do zajímavého a nebezpečného prostředí korsických hor ... Komu hlava sejde - Järvelä Jari | Cosmopolis.cz ... . Kniha je krátká a velmi rychle mi utíkala. KOMU8 is mid-Missouri's news leader. Your home for Breaking and local news, sports News and weather news in and around Columbia and Jefferson City. Kniha: Komu hlava sejde Autor: Jari Järvel ä. Skupina deseti smolařů byla vybrána, aby se zúčastnili soutěže o jeden milion eur. ... Komu hlava sejde s podtitulem Kdo přežije, vyhraje… je mrazivý román, který zachycuje krátký časo ... Komu hlava sejde - Järvelä Jari | Artforum - dobrodružstvo ... ... . Kniha: Komu hlava sejde Autor: Jari Järvel ä. Skupina deseti smolařů byla vybrána, aby se zúčastnili soutěže o jeden milion eur. ... Komu hlava sejde s podtitulem Kdo přežije, vyhraje… je mrazivý román, který zachycuje krátký časový úsek pouhých 13 dní,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY