Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu

Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu - Marek Moudrý | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Moudrý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Moudrý. Číst Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice Marketing – základy marketingu poskytuje čtenáři základy marketingového myšlení a ukazuje, že marketing je v současnosti nezbytně nutnou metodou řízení úspěšné firmy. Vede k rozvíjení schopnosti ekonomického myšlení a k pochopení marketingových činností ve firmě. Čtenář se seznámí s marketingovými koncepcemi, marketingovým mixem a jeho částmi, s principy marketingového řízení a získá základní znalosti potřebné k pochopení trhu. Učebnice svým interaktivním pojetím vede studenta k efektivní práci s informacemi a také k tomu, aby uměl získávat a kriticky vyhodnocovat informace nutné k úspěšnému působení firmy na trhu. Učebnice učitele zahrnuje oba žákovské díly. Je doplněna i výukovými statěmi, které zapisují žáci do svých učebnic (pro snadnější orientaci i včetně odkazů na danou stránku, na které bude žák ve své učebnici doplňovat učitelem přednášený zápis), řešením zadaných úkolů a testy pro opakování učiva.


...g - základy marketingu - učebnice učitele ... Marketing - Učebnice učitele (Marek Moudrý) | Detail knihy ... ... . ... Tato komplexní příručka pro učitele zahrnuje látku obou dílů učebnic pro žáky. Navíc však obsahuje doporučené zápisy do volných úseků (zápisy v hodině) a rozšiřující učivo pro pedagoga, které lze využít k prohloubení vlastních znalostí nebo k rozšíření ... Učebnice Marketing - základy marketingu poskytuje čtenáři základy marketingového myšlení a ukazuje, že marketing je v současnosti nezbytně nutnou metodou řízení úspěšné firmy.Vede k rozvíjení schopnosti ekonomického ... Marketing - základy marketingu - učebnice učitele - Moudrý ... ... .Vede k rozvíjení schopnosti ekonomického myšlení a k pochopení marketingových činností ve firmě. Čtenář se seznámí s marketingovými koncepcemi, marketingovým mixem a jeho částmi, s ... Všechny informace o produktu Marketing - základy marketingu - učebnice učitele - Moudr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY