Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte

Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte - Christoph Schulz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christoph Schulz
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christoph Schulz. Číst Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zelenina zabalená ve fólii, kuchyňské obracečky z plastu či umělohmotné lahvičky od sprchových gelů – s plasty se v běžném životě setkáváme všude a většinou úplně zbytečně. Vzdát se jich pro dobro naší planety se zdá být často velice nákladné a komplikované.   Christoph Schulz, angažovaný ekologický aktivista, vám dokáže, že život bez plastů je mnohem snadnější, než si myslíte. V knize představuje vhodné alternativy a přináší celou řadu neotřelých nápadů, jak žít ekologicky, aniž byste přitom utratili jmění – od praktických rad pro nakupování v supermarketu přes bezplastové alternativy pro cestování až po návod na výrobu vlastního deodorantu.


...z plastů je snadnější, než si myslíte Christoph Schulz Nakladatel: Grada 2020 Stop době plastové! Podnázov Život bez plastů je snadnější, než si myslíte EAN/ISBN 9788027129256 Forma Neviazaná, bez prebalu, lesklá Poznámka 1 ... Stop době plastové! Skvělá knižní novinka pro ty, kdo žijí ... ... . vydanie Autor Christoph Schulz Druh tovaru Kniha Rok vydania 2020/02 Rozsah 120 Rozmer 140×205 mm Hmotnosť 0,18 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba ... Stop době plastové! Život bez plastů je snadnější, než si myslíte ... vám dokáže, že život bez plastů je mnohem snadnější, než si myslíte. V knize představuje vhodné alternativy a přináší celou řadu neotřelých ... Stop době plastové! | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Stop době plastové! Život bez plastů je snadnější, než si myslíte ... vám dokáže, že život bez plastů je mnohem snadnější, než si myslíte. V knize představuje vhodné alternativy a přináší celou řadu neotřelých nápadů, jak žít ekologicky, aniž byste přitom utratili jmění - od praktických rad pro ... Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte (978-80-271-29...SOUVISEJÍCÍ KNIHY