Strašidla z Vidlákova

Strašidla z Vidlákova - Renáta Petříková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Renáta Petříková,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidla z Vidlákova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strašidla z Vidlákova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Petříková,. Číst Strašidla z Vidlákova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na hradě Vidlákov žije kastelán Mňuk a s ním strašidla Mahulena, Bouchal, Škrtislav, Ohníček a Smrádek. Na hrad nejezdí moc návštěvníků a tak hrad pomalu chátrá a strašidla nemají koho strašit. Až jednoho dne přijede autobus plný rozjívených pražských dětí a rázem je všechno jinak. Strašidla se ze zapomenutých novin dočtou, že v Praze je muzeum strašení a rozhodnou se, že se pojedou přiučit strašení ke svým pražským kolegům. To se ví, že se jejich pobyt v hlavním městě neobjede bez průšvihů a ostudy. Jak to celé dopadne? S kým se nakonec vrátí zpátky domů na hrad Vidlákov?


...dla z Vidlákova Na hradě Vidlákov žijí strašidla Mlhulena, Bouchal Škrtislav, Ohníček a Smrádek ... Strašidla z Vidlákova - Michal Vaněček,Renáta Petříková ... ... . Spolu s kastelánem jsou všichni trochu smutní, protože na hrad nejezdí skoro... Kniha: Strašidla z Vidlákova Autor: Michal Vaněček ; Václav Ráž ; Renata Petříčková Na hradě Vidlákov žije kastelán Mňuk a s ním strašidla Mlhulena, Bouchal, Škrtislav, Ohníček a Smrádek. Strašidla z Vidlákova Renáta Petříková, Michal Vaněček Nakladatel: Bambook 2020 Strašidla z Vi ... Kniha: Strašidla z Vidlákova | Knihy.ABZ.cz ... . Strašidla z Vidlákova Renáta Petříková, Michal Vaněček Nakladatel: Bambook 2020 Strašidla z Vidlákova je skvělý, zábavný příběh, kde duchové a strašidla vyvádí různé vylomeniny, navštíví Prahu a pak se rádi vrací domů na hrad Vidlákov. Ať už knihu budete vašim nejmenším číst nebo s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY