Žít s radostí: ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu

Žít s radostí: ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu - Marie Kondo | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Kondo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žít s radostí: ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žít s radostí: ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Kondo. Číst Žít s radostí: ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proslulá japonská autorka, která svým Zázračným úklidem strhla bezpočet lidi k tomu, aby si uspořádali veškerý majetek, napsala pokračování své slavné knížky. Nejenže rozšířila rady o ještě konkrétnější návody, jak se vypořádat s jednotlivými kategoriemi toho, co vlastníme, ale navíc zdůrazňuje zásadní kritéria, díky nimž se dokážeme snadno rozhodnout, co si přejeme ponechat pro šťastný život. Knihu doprovázejí inspirativní obrázky, jak máme věci skládat a uchovávat.


... Žít s radostí - ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu od Marie Kondo? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Žít s radostí: ilustrovaný průvodce uměním třídění a ... ... . 33 prodejen po celé ČR Žít s radostí: ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Marie Kondo Nakladatel: Pragma 2018 Kniha: Žít s radostí - ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu - Marie Kondo. Fungujeme! ... Knihu doprovázejí inspirativní obrázky, jak máme věci skládat a uchovávat. (ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu) Předmětná hesla Domov Úklid - Psychologické aspekty Rozvoj osobnosti. Žít s radostí - i ... Žít s radostí - ilustrovaný průvodce uměním třídění a ... ... . (ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu) Předmětná hesla Domov Úklid - Psychologické aspekty Rozvoj osobnosti. Žít s radostí - ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu 2018; Podobné knihy. Zjednodušte si život 2006; Méně ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY