Čas psychopatů

Čas psychopatů - František Honzák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
František Honzák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas psychopatů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čas psychopatů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Honzák,. Číst Čas psychopatů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psychopatů – tedy správně lidí trpících disociální poruchou osobnosti – je ve společnosti odjakživa vždy stabilní procento. Ať se pohybujeme kdekoli, je prakticky nemožné se těmto antisociálním parazitům zcela vyhnout – je možné, že mezi ně patří náš soused, nadřízený, volený politik nebo v horším případě rodinný příslušník. Text, v němž spojili síly bratři Radkin a František Honzákovi, pojímá problematiku psychopatie opravdu důsledně. Z Radkinova pojednání se dozvíme, co vlastně psychopatie je, jaké jsou její projevy a příčiny a proč je vhodné při kontaktu s tímto „člověkem bez pocitu strachu“ vzít nohy na ramena. Oba pak v symbióze lékaře a historika v zevrubném dějinném exkurzu čtenáře podrobně seznamují s „dobrými i zlými“ psychopaty, kteří se svým jednáním dokázali zapsat do dějin, a to od doby antických božstev po žhavou současnost.


...tů - tedy správně lidí trpících disociální poruchou osobnosti - je ve společnosti odjakživa vždy stabilní procento ... Čas psychopatů - Radkin Honzák, František Honzák — Kniha.cz ... . Ať se pohybujeme kdekoli, je prakticky nemožné se těmto antisociálním parazitům zcela vyhnout - je možné, že mezi ně patří náš soused, nadřízený, volený politik nebo v horším případě rodinný příslušník. Kniha Čas psychopatů Přidat komentář. eliifa. 26. března. První polovina se čte velmi lehce, ale hned na začátku druhé poloviny knihy jsem se zasekla a knih ... Kniha: Čas psychopatů (František Honzák) | Martinus ... . eliifa. 26. března. První polovina se čte velmi lehce, ale hned na začátku druhé poloviny knihy jsem se zasekla a knihu odložila. ... Čas psychopatů Autor: Honzák, František a Honzák, Radkin Nakladatel: Galén EAN: 9788074923845 ISBN: 978-80-7492-384-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 335 stran, česky Rozměry: 14 × 19,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Psychopatů - tedy správně lid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY