Chlebovník: Život a láska po tahitsku

Chlebovník: Život a láska po tahitsku - Celestine Hitiura Vaité | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Celestine Hitiura Vaité
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlebovník: Život a láska po tahitsku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chlebovník: Život a láska po tahitsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Celestine Hitiura Vaité. Číst Chlebovník: Život a láska po tahitsku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román současné tahitské spisovatelky Celestine Hitiura Vaité (nar. 1966) Chlebovník je její prvotinou, za níž získala Cenu literárních studentů Univerzity Francouzské Polynézie. Chlebovník se v této části světa také brzy po vydání stal na dlouhou dobu nejčtenější knihou. Autorka, která vyrůstala v tahitské rybářské vesnici Faaa (ale s jediným mezinárodním letištěm v oblasti), v Chlebovníku zachycuje život na tomto největším ostrově Francouzské Polynézie koncem XX. století očima jejich původních obyvatel, s veškerými kontrasty, které přináší střet zdejšího životního stylu s všudypřítomnou globalizací. Čtenáři se zde seznámí se zdánlivě všedním životem Tahiťanů, plným nevšedních příběhů o lásce, s životními osudy i osobitými vztahy v široce rozprostřené rodinné komunitě. Originální příhody Matereny a jejího druha Pita upoutávají především svébytným stylem a neotřelým humorem. Česká republika se vydáním Chlebovníku tahitské spisovatelky Celestine Hitiura Vaité, která v současné době žije v Austrálii, stává již 15. zemí, kde byla díla této autorky přeložena.


...s Chlebovník - Život a láska po tahitsku - Celestine Hitiura Vaité ... Hon na ovci Euromedia Group, a.s. ... . Román současné tahitské spisovatelky Celestine Hitiura Vaité (nar. 1966) Chlebovník je její prvotinou, za níž získala Cenu literárních studentů Univerzity Francouzské Polynézie. Chlebovník se v této části světa také brzy po vydání stal na dlouhou dobu nejčtenější knihou. Chlebovník: Život a láska po tahitsku Celestine Hitiura Vaité Nakladatel: Akropolis 2018 Kniha: Chlebovník -- Život a láska po Tahitsku - Celestine Hitiura Vaité Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Všechny informace ... Kniha: Chlebovník -- Život a láska po Tahitsku - Celestine ... ... . Všechny informace...SOUVISEJÍCÍ KNIHY