Čokoládové dortíky pro všechny!: Čarokrásné knihkupectví 3

Čokoládové dortíky pro všechny!: Čarokrásné knihkupectví 3 - Katja Frixeová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katja Frixeová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čokoládové dortíky pro všechny!: Čarokrásné knihkupectví 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čokoládové dortíky pro všechny!: Čarokrásné knihkupectví 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katja Frixeová. Číst Čokoládové dortíky pro všechny!: Čarokrásné knihkupectví 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klárka bude mít za pár dní narozeniny! Moc se těší na svoji oslavu v Čarokrásném knihkupectví, kterou chystá společně s kocourem Gustafem a mluvícím zrcadlem panem Králem. Jenže majitelka knihkupectví, paní Sovová, musí zničehonic odcestovat! Její zástupce pan Hibou má sice spoustu zajímavých nápadů a dokonce i křišťálovou kouli na věštění, ale vyvolává taky spoustu zmatků. Klárka začíná mít obavy, jestli je opravdu tak fajn, jak se zprvu zdálo… Divoké cvičení s knihami, sýr nakrájený na kostičky a narozeninová party v ohrožení – nenech si ujít Klárčino třetí dobrodružství v Čarokrásném knihkupectví! Kniha je určena dětem od 8 let.


...dové dortíky pro všechny! Autor: Frixeová, Katja Nakladatel: Pikola EAN: 9788024263762 ISBN: 978-80-242-6376-2 Originál: Der zauberhafte wunschbuchladen schokotörtchen für alle Překlad: Bezděková, Alena Ilustrace: Prechtelová, Florentine Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 15,2 × 20,8 cm Rok vydání: Čokoládové dortíky pro všechny! Autor: Frixeová, Katja Nakladatel: Pikola EAN: 9788024265995 ISBN: 978-80-242-6599-5 Originál: Der Zauberhafte Wunschbuchladen 3: Schokotörtchen für alle Překlad: Bezděková, Alena Ilustrace: Prechtelová, Florentine Popis: Elektronická kniha, 176 stran, bez zabezpečení DRM, 1,3 MB ePUB, 2,6 MB Mobi ... Čarokrásné knihkupectví Čokoládové dortíky pro všechny ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Čokoládové dortíky pro všechny - Frixeová Katja, Pevná vazba vázaná, porovná ... Čokoládové dortíky pro všechny!: Čarokrásné knihkupectví 3 ... ... Všechny informace o produktu Kniha Čokoládové dortíky pro všechny - Frixeová Katja, Pevná vazba vázaná, porovná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY