Dvě místa na slunci

Dvě místa na slunci - Becky Chambersová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Becky Chambersová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvě místa na slunci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvě místa na slunci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Becky Chambersová. Číst Dvě místa na slunci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Volné pokračování populárního debutu Dlouhá cesta na malou, rozzlobenou planetu. Lovelace byla kdysi jen umělou inteligencí na tunelářské lodi. Když se po zhroucení a restartu systému probudí v umělém těle, nic si nepamatuje. Přesto musí znovu začít žít ve světě, kde je sama její existence ilegální. Technička Chilli, která spolu se svými kolegy pro Lovelacinu záchranu nasadila krk, je odhodlaná jí se životem v novém světě pomoci. Chilli má totiž s novými začátky vlastní zkušenosti. Chilli a Lovey společně zjistí, že i když je galaxie nezměrně rozlehlá, pro opuštěnost v ní není místo.Román Dvě místa na slunci se bude líbit fanouškům Firefly, Josse Whedona, Mass Effectu a Star Wars.


...lně asi není lepší slow sci-fi román než Dvě místa na slunci ... Dvě místa na slunci - Knihkupectví Luxor ... . Příběh tak laskyplně odvyprávěný a napsaný s citem. Ten vesmír, který vytvořila, je úžasný. Mrzí mě, že ze série Poutníci už zbývá jen poslední 3 díl, na který se také hodně těším :). Dvě místa na slunci book. Read 4,282 reviews from the world's largest community for readers. Lovelace byla kdysi jen umělou inteligencí na tunelářské lod... Dvě místa na slunci - Becky Chambers Lovelace byla kdysi jen u ... Poutníci: Dvě místa na slunci - Becky Chambers | Databáze knih ... ... Dvě místa na slunci - Becky Chambers Lovelace byla kdysi jen umělou inteligencí na tunelářské lodi. Když se po zhroucení a restartu systému probudí v umělém těle, nic si nepamatuje. Dvě místa na slunci. Druhé díly sérií jsou vždy ošemetné. Pokud se vám líbil díl první, čekáte pecku a budete ke dvojce kritičtější než k jiným knihám. Dlouhou cestou na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY